شهرخبر

رئیس باشگاه اینتر خرید مدافع لاتزیو را وتو کرد

رئیس باشگاه اینتر خرید مدافع لاتزیو را وتو کرد

در حالی که همه چیز برای پیوستن مدافع میانی ایتالیایی تیم فوتبال لاتزیو به اینتر آماده شده بود، رئیس این باشگاه این برنامه را به صورت یکطرفه لغو کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، استیون ژانگ رئیس چینی باشگاه اینتر مانع اجرای تصمیم مدیران باشگاه برای خرید فرانچسکو آچربی مدافع میانی کهنه‌کار تیم فوتبال لاتزیو شد.

مدیران اینتر و در رأس آنها جوزپه ماروتا قصد داشتند با جذب آچربی کهنه‌کار، جای خالی آندره‌آ رانوکیا را پر کنند و حتی با این بازیکن و کارفرمایانش در لاتزیو هم بر سر رقم قرارداد و حقوق او به توافق رسیده بودند. سیمونه اینزاگی سرمربی تیم نیز از اینکه باشگاه با خرید بازیکنان سابق او موافق کرده بود، راضی به نظر می‌رسید اما ظاهراً ژانگ به صورت یکطرفه همه برنامه‌های باشگاه برای خرید آچربی را لغو کرده و دلیل آن را ناتوانی باشگاه از بالا بردن سقف حقوق‌های پرداختی به بازیکنانش دانست.

به گزارش اسکای اسپورت ایتالیا، ماروتا و دستیاران او سعی کردند که ژانگ را درباره خرید آچربی متقاعد کنند اما نتوانستند این کار را انجام دهند. گویا شرط ژانگ برای خرید آچربی این بود که ابتدا از فروش بازیکن جدید درآمد حاصل شود و بعد مدافعی جدید به نراتزوری اضافه شود چرا که باشگاه قادر به پرداخت حقوق بازیکنی جدید نیست.

تیم فوتبال لاتزیو ایتالیا , سری A , تیم فوتبال اینتر ,

ژانژ در حالی با خرید آچربی مخالفت کرد که هنوز هم شایعه جدایی مدافع میانی این تیم میلان اشکرینیار برای پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن شنیده می‌شود.

 

انتهای پیام/