سفرهای استانی رئیسی گره گشا بود /رئیس جمهور در دور دوم سفرها برای پروژه های بزرگ استانی تصمیم گیری کند

 با پایان یافتن دور اول سفرهای رئیس جمهور به بیش از 30 استان کشور، استارت سفرهای استانی در دوردوم آرام آرام به گوش می رسد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی طی ۱۰ ماه گذشته به همراه برخی از وزرا و معاونان خود به استان‌های مختلفی سفر کرد و طی آن مصوباتی را در حوزه‌های مختلف استانی به ثبت رساند.

رئیس جمهور در این مدت به ترتیب به استان‌های خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس، اردبیل، سمنان، زنجان، لرستان، یزد، قم، هرمزگان، گیلان، گلستان، مازندران، خراسان رضوی، البرز، قزوین، آذربایجان غربی، خوزستان ‌‬، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری و ...  سفر کرد.

علی اصغر عنابستانی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی افکارنیوز با اشاره به بیش از30 سفر استانی رئیس جمهور و تاثیرگذاری این سفرها بیان کرد: سفرهای استانی رئیس جمهوربسیار خوب بوده و حائز ضرورت است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس با بیان اینکه سفرهای رئیس جمهور لازم است تا انجام شود، تاکید کرد: حضور شخص اول اجرایی کشور در مناطق مختلف بسیارگره گشا است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: چه منابع تخصیص یافته پیرو مصوبات این سفرها تامین شود و چه تامین نشود اینگونه سفرها بسیار مهم است که از سوی رئیس جمهور صورت پذیرفته است.

این نماینده مجلس بیان کرد: حضور رئیس جمهور در سفرهای استانی گره گشا بوده چراکه بسیاری از مشکلات استان ها منتهی به اعتبارات و پول نیست و با حضور و تصمیم رئیس جمهور برطرف می شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به نظربنده اگر قرار است دور دوم سفرهای رئیس جمهور تا روزهای آینده شکل بگیرد هدف گذاری دقیق برای آن صورت پذیرد.

سفرهای استانی رئیسی

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید در قالب این سفرها بازدید از شهرهای بزرگ غیر استان و بازدید از پروژه های بزرگ و تاثیر گذار غیر از پروژه های مرکز استان مدنظر قرار گیرد.

عنابستانی تاکید کرد: در این صورت رئیس جمهور از نزدیک پروژه های مهم و تاثیر گذار استان مربوطه را مورد نظارت قرار داده و می تواند برای گره گشایی آن پروژه ها تصمیم گیری کند.