شهرخبر

سرمربی مس رفسنجان:

تحت فشار بودیم/ ابراز رضایت از کسب تساوی

تحت فشار بودیم/ ابراز رضایت از کسب تساوی

اصفهان- سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان از کسب تساوی مقابل ذوب آهن ابراز رضایت کرد

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی شامگاه پنجشنبه در نشست خبری بعد از مصاف با ذوب آهن که با تساوی همراه بود، اظهار داشت: پیش‌بینی بازی نزدیک را داشتیم، در زمان‌هایی ما صاحب توپ و میدان بودیم و دقایقی نیز ذوب‌آهن توپ را در اختیار داشت.

وی با بیان اینکه ذوب‌آهن در دقایق پایانی فشار خوبی وارد کرد، افزود: اگر از فرصت انتهای نیمه اول و پنالتی استفاده می‌کردیم، نتیجه بازی هم طبق خواسته ما جلو می‌رفت.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تصریح کرد: طبق آنالیز و تحلیلی که داشتیم، ذوب‌آهن تیم منسجم و خوبی در کارهای دفاعی دارد و این را در بازی با پرسپولیس و تراکتور نشان داد.

ربیعی ادامه داد: هدف داشتیم که اگر به گل برسیم، برنامه‌های بعدی به بار بنشیند اما بازی خوب و نزدیکی بود؛ شاید به خاطر دو بازی قبلی که حقمان پیروزی بود، امروز تحت فشار بودیم که برد اول را به دست بیاوریم.

وی با ابراز رضایت از کسب تساوی گفت: از ۲ بازی خارج از خانه با امتیاز بیرون آمدیم و خط دفاعی ما رشادت خوبی داشت، روز خوبی در بازی نداشتیم، با این‌که رقیب چقری داشتیم، در دوبازی قبلی حق مسلم ما در جریان بازی از بین رفت.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطر نشان کرد: اشتباهات تأثیرگذار داوری در بازی‌های قبلی تیم ما را تحت فشار قرار داد، ۴ امتیاز طبق نظر کارشناسان از تیم مس رفسنجان کاهش پیدا کرده است، نظارت بیشتر و دقت بیشتر داوران باید از ضایع شدن حق تیم‌ها جلوگیری شود.