پسر بچه بازیگوش پول های پدرش را آتش زد / در شیراز رخ داد

به گزارش رکنا، سرهنگ امیر حسین سلیمانی رئیس پلیس فتا استان فارس درتشریح این خبر گفت: با مراجعه مردی 45 ساله به پلیس فتا مبنی بر برداشت غیرمجاز 56 میلیون ریال از حساب بانکی‌اش در طول سه ماه، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در اقدامات کارشناسی و اولیه کارشناسان این پلیس مشخص شد که متهم با استفاده از کارت شاکی اقدام به خرید در چند بازی آنلاین رایانه‌ای نموده است.

سرهنگ سلیمانی گفت: در بررسی‌های بیشتر معلوم گردید که متهم فرزند شاکی است؛ وی پس از حضور در این پلیس منکر انجام هر گونه عمل مجرمانه‌ای شد ولی با دیدن ادله دیجیتال و مستندات لب به اعتراف گشود و با پذیرش بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

وی افزود: متهم در اعترافات خود بیان داشت که همیشه می‌دانسته است که مبالغ زیادی پول در کارت بانکی پدرش موجود است و همچنین از رمز کارت بانکی او نیز با خبر بوده است و این موضوع باعث وسوسه او شده بود تا اینکه بدون اجازه پدر، با کارت بانکی او اقدام به خرید جم به منظور بالا بردن رتبه خودش در بازی‌های آنلاین نموده است.

سرهنگ سلیمانی به شهروندان توصیه کرد: کارت‌ها و اطلاعات بانکی خود را در محل‌‎های امن و دور از دسترس دیگران نگهداری نمایند و هنگام انجام هرگونه تراکنش بانکی دقت نمایند که اطلاعات بانکی آنها در اختیار افراد دیگر قرار نگیرد.

رئیس پلیس فتا استان فارس از عموم مردم خواست: هشدار های پلیس فتا را جدی گرفته و در صورت مواجهه با موارد مشکوک موضوع را سریعاً از طریق وب‌سایت پلیس فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی یا با شماره تلفن 096380 گزارش کنند.