شهرخبر

پوریا تا انتخابات کمیته ملی المپیک به عنوان رئیس فدراسیون بدمینتون باقی ماند

پوریا تا انتخابات کمیته ملی المپیک به عنوان رئیس فدراسیون بدمینتون باقی ماند

با تصمیم مجمع فدراسیون بدمینتون، محمدرضا پوریا تا انتخابات کمیته ملی المپیک به عنوان رئیس فدراسیون به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجمع فوق العاده فدراسیون بدمینتون صبح امروز در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این مجمع که به ریاست محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و حضور محمد تابع به عنوان نماینده کمیته ملی پارالمپیک و کیکاووس سعیدی به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک و حضور وبیناری هیئت های استانی برگزار شد مقرر شد که محمدرضا پوریا تا انتخابات کمیته ملی المپیک به عنوان رئیس فدراسیون به فعالیت خود ادامه دهد.

در ابتدا پولادگر گفت: مجمع فوق العاده با توجه به پایان ریاست فدراسیون بدمینتون و انتخاب سرپرست انجام می‌شود تا تکلیف این فدراسیون که با قدرت کار می‌کند به فعالیت خود ادامه دهد.

وی افزود: با توجه به در پیش بودن انتخابات کمیته ملی المپیک این مجمع را به صورت فوق العاده برگزار کردیم تا انتخابات کمیته ملی المپیک هم در زمان موعود برگزار شود. پیشنهاد ما این است که وی به فعالیت خود به عنوان رئیس فدراسیون بدمینتون ادامه دهد و اینکه مانع قانونی در انتخابات نباشد و بعد از انتخابات کمیته ملی المپیک تا برگزاری انتخابات فدراسیون به عنوان سرپرست انتخاب شوند.

در پایان این پیشنهاد به رای گذاشته شد که در پایان از مجموع 56 رای 36 نفر موافق بودند که در نتیجه پوریا تا انتخابات کمیته ملی المپیک رئیس فدراسیون بدمینتون ماند.

 

انتهای پیام/