شهرخبر

قاتل هالیوودی قتل را گردن دستیار کارگردان انداخت

کدخبر: 516252
اقتصادنیوز: الک بالدوین باز هم دستیار کارگردان و مدیر تجهیزات فیلم «زنگار» را مسئول مرگ «هالینا هاچینز» فیلمبردار این فیلم در حین فیلمبرداری سال گذشته در نیومکزیکو دانسته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، الک بالدوین همچنان اصرار دارد که در مرگ هالینا هاچینز مقصر نیست، علیرغم اینکه شلیک مرگبار با اسلحه‌ای که او در دست داشته، انجام شده است.

الک بالدوین بازیگر و کارگردان باز هم دستیار کارگردان و مدیر تجهیزات فیلم «زنگار» را مسئول مرگ «هالینا هاچینز» فیلمبردار این فیلم در حین فیلمبرداری سال گذشته در نیومکزیکو دانسته است.

بالدوین که با شکایت خانواده هاچینز رو به روشده است در مصاحبه اخیر خود تاکید کرده که مقصر مرگ این فیلمبردار جوان در اکتبر ۲۰۲۱ نیست، علیرغم این که او با شلیک اسلحه‌ای که در دست داشت، هاچینز را به کام مرگ فرستاد و کارگردان فیلم «جوئل سوزا» را هم زخمی کرد.

او در گفتگویی با سی‌ان‌ان با اشاره به هانا گوتیرز-رید مدیر تجهیزات و اسلحه‌های فیلم «زنگار» گفت که او کسی است که گلوله‌ای واقعی را در تفنگ قرار داده و این کار وظیفه او این بوده که به مهمات نگاه کند و گلوله‌های مشقی و ساختگی در اسلحه قرار دهد، و قرار نبود هیچ گلوله‌ای واقعی در مجموعه وجود داشته باشد.

بالدوین با اشاره به این که روزی نیست که به مرگ هاچینز فکر نکند، انگشت اتهام را به سوی دستیار کارگردان دیوید هالز نیز نشانه رفت، چرا که او کسی است که اسلحه را بالدوین داده و اعلام کرده اسلحه سرد (با گلوله مشقی) است.

این بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی در ادامه افزود: «نمی‌خواهم اینجا بنشینم و بگویم می‌خواهم آنها به زندان بروند یا زندگی آنها جهنم شود، اما می‌خواهم همه بدانند که این دو نفر مسئول این اتفاق هستند».

هالینا هاچینز فیلمبردار ۴۲ ساله در تاریخ ۲۱ اکتبر سال گذشته میلادی در صحنه ساخت فیلم سینمایی «زنگار» با شلیک گلوله از سوی الک بالدوین بازیگر اصلی فیلم به شدت مجروح شد، گرچه بالدوین بعدها اعلام کرد که او اصلا ماشه را نکشیده است.

در جریان این حادثه هاچینز از طریق هلی‌کوپتر به بیمارستان منتقل شد اما در نهایت درگذشت و جوئل سوزا کارگردان فیلم نیز از ناحیه شانه مصدوم شد.