شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#سیستان#سیستان و بلوچستان

برگزاری چهارمین یادواره شهدای ووشو کشور با حضور صدیقی

برگزاری چهارمین یادواره شهدای ووشو کشور با حضور صدیقی

چهارمین یادواره شهدای ووشو کشور به میزبانی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، چهارمین یادواره شهدای ووشو و گرامیداشت دومین کنگره ملی شهدای ورزش کشور امروز (چهارشنبه - 26 مرداد ماه) در محل موزه حفظ و آثار دفاع مقدس سیستان و بلوچستان برگزار شد. در چهارمین یادواره شهدای ووشو کشور همچنین از خانواده معزز شهدا با اهدای لوح یادبود تقدیر به عمل آمد.

امیرصدیقی رئیس فدراسیون ووشو در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ورزشکار اظهار داشت: عزت امروز ثمره خون شهداست و خانواده شهدا نیز به ملت ایران آبرو و عزت داده‌اند. مهم‌ترین افتخار و هویتی که برای هر شهری وجود دارد، شهدایی هستند که با فداکاری و ایثار و از خودگذشتگی جان‌شان را بر کف دست‌شان گذاشتند و به اسلام عزیز و میهن‌شان تقدیم کردند.

وی ا‌دامه داد: ما همواره در فدراسیون ووشو سعی می‎کنیم، رویدادهای ورزشی خود را با نام این بزرگواران مزین کنیم، به طوری که همزمان با برگزاری این همایش، در استان البرز المپیاد ووشو مزین به نام شهدای گرانقدر حاج قاسم سلیمانی و علیرضا شمسی‎پور در حال برگزاری است.

در این مراسم امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو، فداحسین مالکی نماینده مردم زاهدان در مجلس، مدیرکل ورزش و جوانان و معاونین اداری استان، اعضای شورای اسلامی شهر زاهدان، شهردار زاهدان و معاونین او، سردار کوهکن مسئول حفظ و آثار دفاع مقدس استان، سرهنگ نخعی فرمانده سپاه زاهدان، مهندس صریانی نماینده استاندار سیستان و بلوچستان، دکتر انصاری معاون آموزش و پرورش استان، سردار باغبانی رئیس امور بنیاد ایثارگران استان، عباس شیبک رئیس هیئت ووشو استان، کوروش خسرویار دبیر انجمن کوراش کشور، سیدمحمدشروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین به همراه دبیر این فدراسیون، سرهنگ شهرکی مسئول تربیت بدنی سپاه سلمان، سرهنگ شهریاری فرمانده حیدر کرار، سرهنگ جهان‌تیغ جانشین سپاه زاهدان و ... حضور داشتند.

در این مراسم از 21 خانواده شهید، ایثارگر و جانباز ووشو تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام/