شهرخبر
گوناگون

قتل | قاتل | مقتول | ماجرای قتل دوست قدیمی

قتل دوست قدیمی بخاطر دوست دختر | ارتباط پنهانی با دختر مورد علاقه دوست قدیمی فاجعه به بار آورد + جزئیات

مرد جوان که فکر می‌کرد دوست قدیمی‌اش با دختر مورد علاقه وی ارتباط پنهانی دارد پس از یک ساعت کمین، دوستش را با شلیک 4 گلوله به قتل رساند.

قتل دوست قدیمی بخاطر دوست دختر | ارتباط پنهانی با دختر مورد علاقه دوست قدیمی فاجعه به بار آورد + جزئیات

ماجرای قتل دوست قدیمی بخاطر دوست دختر چیست ؟

ماجرای قتل دوست قدیمی از اینجا شروع شدکه : مرد جوان که فکر می‌کرد دوست قدیمی‌اش با دختر مورد علاقه وی ارتباط پنهانی دارد پس از یک ساعت کمین، دوستش را با شلیک 4 گلوله به قتل رساند.ساعت 12 شب 23 مرداد مأموران کلانتری 111 هفت چنار  در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مرد جوانی با شلیک 4 گلوله خبر دادند.محل جنایت  در نزدیکی یک دکه جگرکی کنار بزرگراه آیت‌الله سعیدی بود. شاهدان مدعی بودند که مردی نقاب‌دار لحظاتی بعد از آمدن مقتول به کنار دکه به سمت او آمده و بعد از شلیک 4 گلوله با پای پیاده وارد خیابانی در همان اطراف شده و از محل فرار کرده است.

در بازبینی دوربین‌های مداربسته محل حادثه و اطراف آن درباره ماجرای قتل دوست قدیمی مشخص شد مرد نقاب دار حدود یک ساعت پشت خودرویی به کمین مقتول نشسته بود تا نقشه‌ای را که در سر داشته اجرا کند.

تصویر مرد نقاب‌دار به دوستان و آشنایان مقتول نشان داده شد و متهم از سوی آنها شناسایی شد. یکی از دوستان مقتول گفت: خسرو یکی از دوستان سابق او بود، حتی مدتی هم برای کار باهم به  ترکیه  رفته بودند. البته چند وقت قبل مقتول به خاطر مواد مخدر به زندان افتاد و یک ماه قبل آزاد شد. ساعاتی قبل از جنایت خسرو که حال خوبی نداشت به سراغ مقتول آمد و مدعی شد که او با دختر مورد علاقه‌اش ارتباط پنهانی دارد. سر همین مسأله دعوایشان شد اما با وساطت دیگران دعوا تمام شد و خسرو آنجا را ترک کرد.

با شناسایی هویت متهم، تحقیقات برای دستگیری او به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

منبع: رکنا