شهرخبر

عطایی: تلاش می‌کنیم خروجی خوبی از جام واگنر بگیریم/ در بازی‌های دوستانه اطلاعات کافی به دست می‌آوریم

عطایی: تلاش می‌کنیم خروجی خوبی از جام واگنر بگیریم/ در بازی‌های دوستانه اطلاعات کافی به دست می‌آوریم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در دیدارهای دوستانه اطلاعات خوب و کامل‌تری از تیم خودمان به دست می‌آوریم و به آمادگی مطلوب خواهیم رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ بهروز عطایی درمورد سفر تیم ملی والیبال کشورمان به لهستان و شرایط آمادگی بازیکنان اظهار داشت: سفری 14،15 ساعته برای رسیدن به لهستان داشتیم. روز گذشته بازیکنان استراحت کردند و طبق برنامه امروز (دوشنبه 24 مرداد) یک جلسه تمرین بدنسازی سبک داشتند تا فشار زیادی به آن‌ها وارد نشود و دچار مصدومیت ناشی از خستگی نشوند.

وی ادامه داد: بعدازظهر امروز هم یک جلسه تمرین توپی خواهیم داشت و سعی می‌کنیم آنچه در طول تمرینات انجام داده بودیم را مرور کنیم تا فردا در دیداری دوستانه به مصاف اوکراین برویم. امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم تا اطلاعات کافی از تیم خودمان به دست آوریم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: دو بازیکن ما به نام محمدجواد معنوی‌نژاد و شهروز همایونفرمنش هنوز به جمع ما اضافه نشده‌اند. با اضافه شدن این دو بازیکن شرایط تیم ملی بهتر خواهد شد و می‌توانیم به هماهنگی بیشتری برسیم.

عطایی با اشاره به مسابقات جام واگنر، گفت: حضور در این تورنمنت و برگزاری چند دیدار سطح بالا قطعاً به آمادگی تیم کمک می‌کند. در سال‌های گذشته تیم ملی شروع خوبی در تورنمنت‌های رسمی نداشت و مهمترین دلیلش هم عدم انجام بازی‌های تدارکاتی خوب و کافی بود. سعی می‌کنیم کمبودی در این زمینه نداشته باشیم و به مرز آمادگی مطلوب برسیم. تیم‌های خوبی در این تورنمنت حضور پیدا می‌کنند و ما هم تلاش می‌کنیم خروجی خوبی از این پیکارها بگیریم.

وی در مورد کسب موفقیت‌های اخیر توسط تیم ملی بانوان و تیم ملی ب ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی، عنوان کرد: خوشحالم که تیم بانوان ایران توانست به مرحله نهایی برسد و به بازیکنان و کادر فنی آن‌ها تبریک می‌گویم. تیم ملی ب ایران هم توانست به قهرمانی برسد، امیدوارم  باز هم شاهد خوشحالی مردم باشیم.

عطایی در پایان گفت: خوشحالم که مردم همیشه از والیبال حمایت می‌کنند. خوشحالی ایرانی‌ها خواسته قلبی همه ماست و امیدوارم مردم مثل همیشه سربازها و فرزندان خود را دعا کنند تا یک بار دیگر باعث ایجاد نشاط و شادی در کشور شوند.

انتهای پیام/