شهرخبر

مدیر برکنار شده دولت روحانی همچنان از منطقه آزاد ارس حقوق می‌گیرد

مدیر برکنار شده دولت روحانی همچنان از منطقه آزاد ارس حقوق می‌گیرد

درحالی مدیرعامل سابق منطقه آزاد ارس اوایل خرداد امسال برکنار شده بود که دبیر شورای عالی مناطق آزاد دستور داد حقوق وی تا اطلاع ثانوی پرداخت شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اوایل خردادماه امسال و پس از حاشیه‌های فراوان محسن نریمان از مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد ارس برکنار و مجید کیانی به‌عنوان مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شد.

محسن نریمان معاون اسبق وزیر راه و شهرسازی بهمن سال 96 با حکم مرتضی بانک دبیر وقت شورای‌عالی مناطق آزاد به‌عنوان مدیرعامل منطقه آزاد ارس منصوب شده بود. طی 5 سال (از سال 96 تا 1401)منطقه آزاد ارس و شخص مدیرعامل سابق با حواشی متعددی روبه‌رو بوده که یکی از مهم‌ترین آنها موضوع بازنشسته بودن نریمان بود.

موضوعی که خبرگزاری تسنیم اواسط مردادماه سال 1400 در گزارشی مبسوط به آن پرداخت و اسناد آنرا نیز منتشر کرد. گزارش را از اینجا بخوانید.

در حالی بیش از 2 ماه از رفتن مدیرعامل سابق منطقه آزاد ارس می‌گذرد که دبیر شورای عالی مناطق آزاد به مدیرعامل این منطقه دستور داده حقوق و مزایای محسن نریمان تا اطلاع ثانوی پرداخت شود.

سعید محمد در دستور خود به همکاری مدیرعامل سابق در کارگروه پارلمانی و برنامه هفتم توسعه اشاره و تاکید کرده تا اطلاع ثانوی حقوق و مزایای وی از سازمان منطقه آزاد ارس پرداخت شود.

انتهای پیام/