شهرخبر

کاهشی شدن قیمت محصولات کشاورزی با خرید مستقیم محصول از کشاورز

کاهشی شدن قیمت محصولات کشاورزی با خرید مستقیم محصول از کشاورز

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران گفت: طرح خرید مستقیم ما از کشاورز زمانی که به صورت رسمی در میادین اجرایی شود، کلیه محصولات ورودی ما به صورت شناسنامه دار عرضه می‌شوند تا مردم بتوانند حوزه سلامت محصول را به صورت کامل رصد کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛  ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران درباره شناسنامه دار شدن ۵ محصول باغی و زراعی در میادین اظهار کرد: این محصولات قرار است به صورت مستقیم از کشاورزان خریداری شوند و با سود کمتر در اختیار مردم قرار گیرند.

وی افزود: طرح ۳ ساله‌ای را در نظر داریم که کلیه محصولات ورودی ما به میادین میوه و تره‌بار شناسنامه دار شوند و این کار را شروع کرده‌ایم.

فصاحت با بیان اینکه در کمتر از ۳  ماه ۵ محصول ما شناسنامه دار می‌شوند گفت: طرح خرید مستقیم ما از کشاورز زمانی که به صورت رسمی در میادین اجرایی شود، کلیه محصولات ورودی ما به صورت شناسنامه دار عرضه می‌شوند تا مردم بتوانند حوزه سلامت محصول را به صورت کامل رصد کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران بیان کرد: ما به صورت سیستمی و هوشمند رصدهای خود را خواهیم داشت تا در حوزه سلامت غذایی قول خود به شهروندان را عملی کنیم.

انتهای پیام