شهرخبر

استاندار : دولت برنامه‌های خوبی برای افتتاح طرح‌های نیمه‌تمام مازندران دارد

استاندار : دولت برنامه‌های خوبی برای افتتاح طرح‌های نیمه‌تمام مازندران دارد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت : دولت سیزدهم با تخصیص بموقع اعتبارات و پیگیری‌های مستمر، برنامه های خوبی برای افتتاح طرح های نیمه تمام مازندران دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سیدمحمود حسینی‌پور روز شنبه در دیدار وزیر امور اقتصاد و دارائی با نماینده ولی فقیه در مازندران افزود : در یک سال گذشته دولت با برنامه ریزی اصولی که ترتیب داد توانست بخش قابل توجهی از طرح های نیمه تمام استان را به سرانجام برساند که این تلاش ها قابل تقدیر است.
وی خاطر نشان کرد: مازندران فرصت های بزرگ اقتصادی کشور را در اختیار دارد که دولت سیزدهم برای شکوفایی آن باجدیت در تلاش است.
استاندار مازندران با اشاره به اقدامات اقتصادی دولت سیزدهم در یک سال گذشته، گفت: آقای خاندوزی از وزرای موفق دولت است که با توجه به مسوولیت هایی که در گذشته داشت، خوشبختانه وی اقدامات خوبی در حوزه عدالت محوری آغاز کرده است.
حسینی پور تصریح کرد: وزارت اقتصاد و دارائی حمایت های خوبی از طرح هایی که در استان در حال ساخت است، دارد که به سهم خود از این تلاش ها قدردانی می کنم.
وی اضافه کرد: تعامل بسیار مثبتی بین مجموعه مدیریتی استان و وزارت اقتصاد و دارائی وجود دارد و ستاد رشد اقتصادی استان با تلاش مضاعف مسوولان امر به صورت مستمر در حال برگزاری است.
استاندار مازندران حمایت های نماینده ولی فقیه در استان از مسوولان اجرایی را ارزنده و ماندگار توصیف کرد و گفت : با پیگیری‌های خوبی که آیت الله محمدی لائینی دارند اکنون ایشان در صف اول گره گشایی از دغدغه های آحاد مردم حضور یافته است.
حسینی پور تصریح کرد: اکنون نمایندگی ولی فقیه در استان به عنوان یکی از پایگاه های مطالبه گری  فعال است که این رویه بسیار ارزنده است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارائی به منظور بازدید از جانمایی اجرای طرح آزاد راه قائمشهر به ساری،   دیدار با آیت الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه ساری، نشست با مجمع نمایندگان استان مازندران در ارتباط با آزاد راه قائمشهر به ساری، نشست با فعالان اقتصادی استان، نشست با مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های تابعه  وزارت اقتصاد و دارایی در استان در قالب سفر یک روزه به مازندران سفر کرده است.