شهرخبر

مورایس پس از پیروزی برابر استقلال: خوش شانس بودم که در یک بازی بدون تماشاگر برنده شدم +فیلم

مورایس پس از پیروزی برابر استقلال: خوش شانس بودم که در یک بازی بدون تماشاگر برنده شدم +فیلم

سرمربی پرتغالی سپاهان پس از پیروزی برابر استقلال گفت: بازی با استقلال یک دیدار کلاسیک و عالی بود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ «ژوزه مورایس» سرمربی  سپاهان در مورد این دیدار گفت: یک بازی عادی، کلاسیک و خیلی خوب بود. حتی اگر دیدار اول لیگ هم باشد، چه بسا سخت تر و بدتر هم می‌شود.

وی ادامه داد: استقلال کمی بدشانسی آورد زیرا باید در خانه خودش بازی می‌کرد. تیمی که در خانه بازی می‌کند، بردن برایش یک الزام و اجبار است و محکوم به برد است. فشار بدی روی بازیکنان استقلال بود و متوجه شدم این مسابقه برای ما آسان نبود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: تلاش کردیم بازی را کنترل کرده، در اختیار خودمان قرار بدهیم و فضاها را ببندیم تا از موقعیت‌هایی که می‌توانستیم خلق کنیم، استفاده کنیم.

مورایس ادامه داد: توانستیم فشار خود را افزایش بدهیم. همین باعث شد موقعیت‌هایی خلق کنیم که منتج به زدن گل شد. در چنین دیدارهایی یک تیم وقتی گلی دریافت کند، سخت می‌تواند آن را جبران کند. به ویژه زمانی که هواداران خود را ندارید تا بخواهند تشویق و حمایت خودشان را نشان بدهند.

سرمربی سپاهان ادامه داد: قبلا آدم خوش‌شانسی بودم و الان هم خوش‌شانس هستم که توانستم در یک بازی بدون تماشاگر برنده باشم. نمی‌توانم بگویم بازیکنان ما در نیمه دوم خیلی هم خوب بودند اما در مجموع بازی خیلی خوبی بود و باید به بازیکنانم تبریک بگویم. بازی خیلی خوب و برد شیرینی بود. اکنون برای بازی بعدی می‌رویم.

انتهای پیام