شهرخبر

از ابتدای امسال انجام شد؛

تعطیلی۵۰ کلینیک زیبایی غیر مجاز در اهواز

دکتر حبیب حی‌بر امعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از پلمب ۵۰ کلینیک زیبایی غیر مجاز در شهر اهواز در سال جاری خبر داد.

تعطیلی۵۰ کلینیک زیبایی غیر مجاز در اهواز

به گزارش سلام نو به نقل از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، دکتر حبیب حی‌بر اظهار کرد: ۵۰ کلینیک زیبایی که به صورت غیرمجاز در امور پزشکی و درمانی از قبیل تزریق ژل، بوتاکس، لیپوساکشن، کاشت مو، لیزر موهای زائد، پی آر پی، کامپوزیت دندان و ... مداخله داشتند، توسط کارشناس پیگیری ویژه اداره نظارت بر درمان شناسایی شده و برای تعطیلی، در دستور کار قرار گرفتند.

وی افزود: پس از آن در اسرع وقت هماهنگی‌های لازم با دادگاه انقلاب اهواز صورت گرفت و در نهایت با همراهی پلیس اماکن عمومی استان مراکز غیرمجاز پلمب شدند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز تاکید کرد: شهروندان محترم برای دریافت هر گونه خدمات درمانی، زیبایی و ... الزاما به مراکز مجاز که دارای پروانه طبابت و مجوز قانونی هستند مراجعه کنند و البته این مجوز باید در معرض دید عموم قرار گرفته باشد.

حی‌بر در پایان گفت: همشهریان می‌توانند هر گونه تخلف مربوط به حوزه درمانی یا دخالت غیرمجاز افراد فاقد صلاحیت در امور پزشکی را به سامانه ۱۹۰ گزارش کنند.