شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فوتبال#جدید#همدان

پاس همدان برای حضور در فصل جدید لیگ ۲ فوتبال استارت زد

پاس همدان برای حضور در فصل جدید لیگ ۲ فوتبال استارت زد

همدان- ایرنا- دور جدید تمرینات آماده‌سازی تیم پاس همدان برای حضور در فصل جدید لیگ دسته دوم فوتبال کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تمرین آماده‌سازی تیم پاس با حضور بازیکنانی که با این تیم قرارداد دارند، زیر نظر علی اکبر پورمسلمی و خداداد برزگر برگزار شد.

علی اکبر پورمسلمی سال ۹۳ دستیار داود مهابادی در تیم پاس بود و هم اکنون نیز مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون کشور در دوره‌های مربیگری درجه A است.

بسیاری از مربیان مطرح کشور شاگرد پورمسلمی در کلاس مربیگری بوده‌اند و این مدرس فوتبال چند سال در تیم های باشگاهی سایر کشورها نیز سرمربی بوده است.

خداداد برزگر نیز بیش از ۳۰ سال به عنوان مربی در تیم‌های مختلف استان همدان فعالیت داشته است و در سال ۱۳۸۸ به عنوان سرمربی تیم‌های نوجوانان پاس همدان منصوب شد و توانست با قهرمانی در مسابقات استانی به رقابتهای لیگ دسته اول نوجوانان کشور صعود کند.

وی سابقه سرمربیگری تیم فوتبال یهزیستی همدان در تمامی رده‌های سنی را دارد و علاوه بر مربیگری در شهرداری و نیز مدیریت آکادمی و مدرسه فوتبال پاس، در سال ۹۲ به عنوان مربی سال فوتبال همدان برگزیده شد.

برزگر به دلایل خانوادگی مدتی در تهران اقامت داشت اما سال قبل به همدان بازگشت و به عنوان یکی از چهره‌های مطرح و ماندگار فوتبال همدان از وی نام برده می‌شود.

محمدرضا آرتیمانی سرپرست تیم پاس با اشاره به وضعیت این تیم گفت: مدیرعامل باشگاه ظرف روزهای آینده توسط هیات امنا معرفی خواهد شد.

وی افزود: به درخواست هیات امنا نسبت به شروع تمرین تیم اقدام کردیم چرا که فرصت چندانی تا شروع لیگ ۲ باقی نمانده و باید هرچه سریعتر تکلیف مدیریت و کادر فنی تیم مشخص خواهد شد.

پاس فصل قبل با وجود هزینه‌های فراوان موفق به صعود به لیگ یک نشد و پنج سال هست که در این رده از لیگ باقی مانده است.