امیرعبداللهیان: وحدت موفقیت بزرگ محور مقاومت است

وزیر امور خارجه کشورمان ضمن تبریک پیروزی‌های جبهه مقاومت در نبرد با دشمن صهیونیستی، از مقام شامخ شهدای مقاومت تجلیل نمود و جنایت صهیونیست‌ها در به شهادت رساندن زنان و کودکان فلسطینی را نشانه استیصال و ضعف این رژیم دانست.

امیرعبداللهیان ضمن تقدیر از مواضع اسماعیل هنیه در حفظ وحدت گروه‌های مقاومت ، این وحدت را یک موفقیت بزرگ برای محور مقاومت توصیف کرد.

 امیرعبداللهیان تاکید کرد: اینکه باردیگر مقاومت توانست در مقابل قدرت نظامی گسترده دشمن صهیونیستی ایستادگی کند و ظرف دو روز آن‌ها را مجبور به آتش بس و پذیرش شروط مقاومت کند، دستاورد بزرگی است.

وزیر امور خارجه گفت: نکته قابل توجه این است که در این نبرد، صرفا بخشی از مقاومت در مقابل دشمن قرار گرفت و این به تنهایی دستاورد بزرگی است که ناتوانی و ضعف صهیونیست‌ها را بیش از گذشته نمایان کرد.

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین نیز در این گفتگوی تلفنی ضمن قدردانی از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از فلسطین، اظهار داشت:دشمن صهیونیستی تلاش داشت تا معادلات خود را بر مردم فلسطین و مقاومت در نوار غزه تحمیل کند، اما با مقاومت قهرمانانه ملت فلسطین روبرو شد.

وی تأکید کرد:پیروزی اخیر جبهه مقاومت فصل جدیدی در رویارویی مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی گشود.

اسماعیل هنیه گفت:ما به یاری خداوند مصمم هستیم که به این جهاد تا پیروزی نهایی ادامه دهیم.

امیرعبداللهیان: وحدت موفقیت بزرگ محور مقاومت است

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین همچنین در پایان سلام گرم مردم فلسطین را به مقام معظم رهبری و رئیس جمهور کشورمان ابلاغ کرد.