شهرخبر

عامل باخت پرسپولیس در ترکیب اصلی استقلال/ این بازیکن در خرداد ماه برای سپاهان گل زده بود

سجاد شهباززاده مهاجم فصل گذشته سپاهان یکی از نفرات اصلی استقلال در دیدار مقابل این تیم خواهد بود.

عامل باخت پرسپولیس در ترکیب اصلی استقلال/ این بازیکن در خرداد ماه برای سپاهان گل زده بود

در جمع بازیکنان تازه وارد تیم استقلال سجاد شهباززاده یکی از نفراتی است که در پایان لیگ برتر گذشته از سپاهان جدا شده و به استقلال پیوست. سجاد شهباززاده فصل گذشته در ۲۹ بازی برای سپاهان به میدان رفت و ۲۲۵۰ دقیقه در ترکیب این تیم حضور داشت و موفق شد ۶ بار برای سپاهان گلزنی کند. سه گل او به تیم نفت مسجد سلیمان بود که دو بار در دیدار رفت و یکبار هم در بازی برگشت زده شد. سه گل دیگرش نیز به ترتیب مقابل نساجی مازندران، پرسپولیس و آلومینیوم اراک زده شد.

این بازیکن اردبیلی که سابقه حضور در باشگاه استقلال در لیگ برتر پانزدهم را در کارنامه دارد فصل گذشته در هفته ۲۷ مقابل پرسپولیس یکی از دو گل تیم سپاهان را به ثمر رساند که همان گل در نهایت منجر به پیروزی ۲ بر ۱ سپاهان مقابل بازیکنان یحیی گل محمدی شد. بازی که در ورزشگاه آزادی پیش چشم هواداران پرسپولیس برگزار و مهاجم فعلی استقلال با پیراهن سپاهان عامل شکست پرسپولیس شد.

عامل شکست پرسپولیس جمعه در ترکیب اصلی استقلال/ این بازیکن در خرداد ماه برای سپاهان گل زده بود

شهباززاده در آن دیدار زننده گل دوم تیمش در دقیقه ۴۸ بود. بازیکن که در آخرین هفته لیگ برتر بیست و یکم نیز در ترکیب سپاهان مقابل آلومینیوم اراک به میدان رفت و اتفاقاً یک گل امتیازآور هم برای تیمش به ثمر رساند و حالا از با انگیزه ترین بازیکنان این تیم برای رویارویی مقابل تیم فصل گذشته‌اش به شمار می رود.

شهباززاده در بازی هفته سی ام لیگ برتر بیست و یکم (در تاریخ ۱۲ خرداد) پس از اینکه تیمش در دقیقه ۱۷ با یک گل از آلومینیوم اراک عقب افتاد در دقیقه ۵۱ موفق شد گل مساوی سپاهان دربازی خانگی اش را به ثمر برساند و حالا این بازیکن پس از حدود دو ماه و ده روز در ترکیب تیم استقلال روبروی سپاهان به میدان خواهد رفت.

ناگفته نماند؛ از اردوی تیم استقلال خبر می‌رسد شهباززاده که شماره پیراهن ۱۰ استقلال را نیز بر تن دارد یکی از ۱۱ مرد اصلی ریکارد ساپینتو در بازی عصر جمعه خواهد بود.