شهرخبر

صد آنلاین | پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی، معتقد است باید به ارلینگ هالند در لیگ برتر زمان کافی داده شود.

منچسترسیتی فصل جدید لیگ برتر را بسیار خوب آغاز کرد و آنها امشب با دو گل ارلینگ هالند در خانه وستهام به برتری 0-2 دست یافتند. پپ گواردیولا، سرمربی باتجربه سیتیزن ها، در پایان این دیدار مدعی شد ارلینگ هالند همیشه بازیکن گلزنی بوده و دلیلی برای عدم موفقیت این بازیکن در لیگ برتر در سال های بعد وجود ندارد.

پپ گواردیولا گفت: "البته که ارلینگ هالند بازیکن با استعدادی است. برای بازیکنی که از روزی که متولد شده در گلزنی موفق عمل کرد، چرا اینجا چرا اتفاقی رخ ندهد؟ یک هفته پیش همه به این بازیکن می خندیدند، می گفتند ارلینگ هالند نمی تواند خودش را با شرایط بازی در لیگ برتر تطبیق دهد، اما حالا او در کنار تیری آنری، آلن شیرر و کریستیانو رونالدو بهترین است.

باید به هالند زمان داد و این تازه اولین مسابقه این بازیکن در لیگ برتر بود. ما خودمان را سبک بازی او وفق می‌دهیم و نیازی به تغییر چندانی وجود دارد. می‌دانیم که همیشه یک تهدید واقعی، یک بازیکن دونده و یک تمام کننده خوب در محوطه حریف داریم و او به طور در حال تطبیق یافتن با شرایط جدید خود است. باید به هالند فرصت بیشتری بدهیم و در مجموع او عملکرد خوبی داشت. شناخت بچه ها و و دانستن اینکه چه کاری باید انجام دهیم مهم است. من نمی توانم به هالند گلزنی را یاد بدهم و او باید در رختکن راحت باشد.

عملکرد فوق العاده ای را از بازیکنان سیتی در این دیدار مشاهده کردیم، اتفاقی که در بازی مقابل لیورپول رخ نداد. ما یک نمایش درخشان ارائه دادیم و در برابر تیمی که عقب دفاع می کند، موقعیت های گلزنی زیادی خلق کردیم. کایل واکر نیز استثنایی بازی کرد و شاید این یکی از بهترین بازی هایی بود که او از زمان حضور در تیم من انجام داده است."