شهرخبر

مسئول کرونایی در کاروان ایران/ طفره دبیر دوومیدانی از انجام تست در ترکیه

مسئول کرونایی در کاروان ایران/ طفره دبیر دوومیدانی از انجام تست در ترکیه

کرونایی بودن سرپرست تیم دوومیدانی در بازی‌های کشورهای اسلامی، منجر به مشکلاتی در کاروان ایران شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سومین روز از بازی‌های کشورهای اسلامی در ترکیه با رقم خوردن یک اتفاق عجیب در کاروان ایران پیگیری شد.

ماجرا از این قرار است که قبل از سفر اعضای کاروان ایران به ترکیه از آنها تست کرونا گرفته شد تا اگر کسی از میان آنها مبتلا به ویروس شده باشد ، از سفر آن فرد مبتلا ممانعت به عمل بیاید.

در همان تهران ، تست کرونای علی رضایی دبیر فدراسیون دوومیدانی که سرپرستی کاروان این رشته را بر عهده داشت ، مثبت شد و او عملاً باید عطای این سفر را به لقایش می‌بخشید. 

این مسئله از سوی یکی از مسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی به دبیر دوومیدانی اعلام شد، اما او اصرار داشته باید در آزمایشگاه دیگری است بدهد. جالب اینکه رضایی در یک آزمایشگاه دیگر است کرونا داده و جوابش نیز منفی شده بود که این موضوع تعجب مسئولان کاروان ایران را به دنبال داشت.

پس از سفر به ترکیه، از مسئولان اعزامی در فرودگاه و هتل محل استقرارشان تست کرونا گرفته نشد، اما عنوان شد که برای حضور در دهکده باید تست بدهند؛ موضوعی که با اصرار مسئولان کاروان و انکار دبیر دوومیدانی همراه بود. 

نکته جالب اینکه رضایی در گفتگو با مسئولان کاروان گفته که اگر تست بدهد ، مثبت می‌شود و به همین دلیل تمایلی به این کار ندارد. مسئولان کاروان ایران نیز که از این مسئله بی اطلاع بودند،با شنیدن ماجرا ناراحت و عصبانی شدند و به رضایی گفتند که جدا از سایرین بماند.

نکته مهم دیگر اینکه رضایی در همین مدت با اعضای کاروان دوومیدانی در ارتباط بوده و کنارشان بوده است و شاید این مسئله مشکلاتی را در روزهای آینده به وجود بیاورد.

انتهای پیام/