شهرخبر

اولین تصویر از نسل جدید آیپد اپل منتشر شد+عکس

اولین تصویر از نسل جدید آیپد اپل منتشر شد+عکس
در سپتامبر ۲۰۲۱، اپل آخرین نسل یعنی نسل نهم از آیپد‌های خود را معرفی کرد. این شرکت قصد دارد در اواخر سال جاری نسل بعدی آیپد‌های خود را به بازار عرضه کند.

به گزارش ثریا در سپتامبر ۲۰۲۱، اپل آخرین نسل یعنی نسل نهم از آیپد‌های خود را معرفی کرد. این شرکت قصد دارد در اواخر سال جاری نسل بعدی آیپد‌های خود را به بازار عرضه کند. اکنون پیش از هر گونه اعلام رسمی، رندر‌های CAD آیپد ۲۰۲۲ آینده اپل توسط وب سایت MySmartPrice به اشتراک گذاشته شده است. این تصاویر اولین نگاه ما به آی‌پد‌ نسل دهم اپل خواهد بود.

پیش از این، گزارش‌هایی در خصوص پشتیبانی این تبلت از استاندارد USB Type-C برای شارژ منتشر شده بود؛ اما رندر‌های منتشر شده این ویژگی را تایید نمی‌کنند.

با نگاهی به این تصاویر می‌توان گفت که طراحی نسل دهم آیپد‌های اپل، مانند نسل نهم با دوربین جلو در بالا و Touch ID در پایین نمایشگر ارائه خواهد شد. همچنین صفحه نمایش این دستگاه با حاشیه‌های قابل توجهی در چهار طرف احاطه شده است. این رندر‌ها در پنل پشتی یک سنسور دوربین تکی مانند سنسور دوربین سلفی را به تصویر می‌کشند. اما برخلاف آی‌پد‌ نسل نهم، نسخه آینده یک ماژول دوربین کوچک بیضی مشابه سری آیفون X خواهد داشت. این دوربین تکی یک ماژول فلاش LED را در خود جای داده است.

یکی از جنبه‌های قابل توجه این رندرها، لوگوی برند غول کوپرتینویی در پشت دستگاه است. در پایین دستگاه، گریل‌های اسپیکر را مشاهده می‌کنیم. پورت شارژ با رنگ قرمز پوشانده شده است و مشخص نیست که آیا این پورت از نوع Type-C است یا پورت لایتنینگ اپل. بر اساس آنچه تاکنون می‌دانیم، آیپد نسل دهم اپل از از چیپست A14 که در سری آیفون ۱۲ ارائه شده بود، بهره می‌برد . این دستگاه احتمالا با یک صفحه نمایش بزرگتر ۱۰.۵ یا ۱۰.۹ اینچی رتینا ارائه خواهد شد.

منبع: فرارو