شهرخبر

ناگفته‌های بازیگر نقش شمر از مختارنامه تا سلمان فارسی

کارگر آنلاین | محمد فیلی بازیگری است که نقش‌های شمر سریال مختارنامه را بازی کرده ناگفته‌های ایفای نقش شمر را بازگو می کند.">

محمد فیلی بازیگری است که تا به حال نقش‌های زیادی را بازی کرده است. بازی خاطره‌انگیز او در سریال «روزی روزگاری» همچناندر ذهن مردم باقی مانده است اما با گذشت زمان و نقش‌های متفاوت به سراغ بازی در نقش شمر در سریال «مختارنامه» رفت. نقشیکه مطمئن بود نگاه مثبت مخاطب را در پی نخواهد داشت با این حال تلاش کرد شخصت منفور شمر را برای تماشاگران نشان دهد وتوانست به خوبی از پس آن بر بیاید.

او ادامه داد: برای کار سریال مختارنامه زحمات زیادی کشیده شده است من با تکرار آن مخالف نیستم اما هر سال پخش نشود و هرچند سال یک‌بار پخش شود.


فیلی درباره حضور در نقش شمر سریال مختارنامه گفت:علی رغم میل باطنی ام نقش شمر را بازی کردم،چراکه نقش پلید و بدی است. این قرعه به نام من خورد و نقش شمر را در سریال مختارنامه بازی کنم.

ا‌و درباره همکاری مجدد با داود میرباقری در سلمان فارسی توضیح داد: بله برای سریال سلمان فارسی پیشنهاد دادند و کار آقایمیرباقری سنگین و زمان زیادی را می طلبد.قرار است در بخش ایرانیان من حضور داشته باشم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران | آخرین اخبار ایران و جهان | YJC