شهرخبر

شکست خانگی شارلوا در حضور ۸۰ دقیقه‌ای قلی‌زاده

شکست خانگی شارلوا در حضور ۸۰ دقیقه‌ای قلی‌زاده

تهران- ایرنا- تیم فوتبال شارلوا بلژیک با حضور ۸۰ دقیقه‌ای لژیونر ایرانی خود، در هفته سوم سوپرلیگ این کشور در خانه مغلوب اوستنده شد.

به گزارش شنبه‌شب ایرنا، در ادامه رقابت‌های هفته سوم ژوپیر لیگ بلژیک، تیم فوتبال شارلروا که علی قلی‌زاده را در لیست بازیکنان خود دارد، از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه در ورزشگاه دوپایس مقابل تیم سه امتیازی و رده یازدهمی اوستنده قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر یک نتیجه را واگذار کرد.

علی قلی‌زاده که طی دو هفته ابتدایی فصل جدید ژوپیر لیگ بلژیک به‌عنوان بازیکن تعویضی مقابل یوپن و رویال یونیون به میدان رفته بود، در دیدار امشب برابر اوستنده جزو ترکیب اصلی تیمش قرار داشت و در دقیقه ۸۰ از بازی خارج شد.

ستاره ایرانی شارلروا که در فصل گذشته لیگ بلژیک، هشت گل به ثمر رسانده و چهار پاس گل داده بود، در نخستین مسابقه فصل برابر یوپن نیز به‌عنوان یار تعویضی توانسته بود یک گل بزند.

تیم فوتبال شارلروا پس از برتری پُر گل در نخستین مسابقه فصل مقابل یوپن، در دومین بازی با یک گل در خانه رویال‌یونیون مغلوب شده و امیدوار بود امشب دوباره به برتری دست پیدا کرده و ۶ امتیازی شود.

گل‌های اوستنده را هسه در دقیقه ۲۸، باتزنر در دقیقه ۶۶ و اندیکا ماتا در دقیقه ۶+۹۰ به ثمر رساندند و تک گل شاگردان «ادوارد استیل» را «تشیند» در دقیقه ۵۵ به ثمر رساند.