شگرد خاص کیومرث در سرقت ها دستش را رو کرد / شیوه این دزدان بالاسررویی بود

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "سید قاسم موسوی فر" بیان داشت: 31 تیر ماه پرونده ای با موضوع سرقت اموال به ارزش تقریبی 200 میلیون ریال  از منزلی در کلانتری کیانشهر تشکیل شد که به دستور مقام قضائی پرونده برای کشف و پی جویی در اختیار دایره مبارزه با سرقت منزل پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی عنوان کرد: اظهارات شاکی حاکی از آن بود زمانی که در منزل خواب بوده سارقان از طریق پنجره مشرف به خیابان وارد منزل وی شده و اموال با ارزش وی را سرقت کرده اند. با توجه به شیوه سارقان که به اصطلاح پلیسی سارقان بالا سر رو شناخته می شوند تحقیقات تخصصی کارآگاهان شروع شد و با بهره گیری از شیوه های نوین و علمی کشف جرم سرنخ  و ردپای سارق کشف شد.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: با جمع بندی ادله و سرنخ های موجود هویت متهم به اسم کیومرث بدست آمده که با انعکاس یافته های پلیسی به دادسرا دستور دستگیری متهم صادر شد و طی یک عملیات ضربتی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران در پایان گفت: پس از انتقال متهم به پایگاه ضمن بازجویی به بزه انتسابی معترف و با استرداد اموال مسروقه رضایت شاکی را جلب کرد که نتیجه تحقیقات به دادسرا ارسال و طبق  دستور بازپرس پرونده متهم به لحاظ تحمل کیفر پیرامون جنبه عمومی جرم روانه زندان شد.