شهرخبر

تداوم حملات رژیم صهیونیستی به اهداف غیر نظامی در غزه +فیلم

تداوم حملات رژیم صهیونیستی به اهداف غیر نظامی در غزه

درحالی که گروه های مقاومت درحال موشکباران سنگین مواضع نظامی رژیم صهیونیستی هستند، بمباران های ارتش عبری بیشتر بر مناطق مسکونی و اهداف غیر نظامی در غزه متمرکز است.

به گزارش مشرق به نقل از رسانه های فلسطینی، ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه شماری از منازل مسکونی فلسطینیان در مناطق مختلف نوار غزه را بمباران کرد.

جنگنده ها و هواپیماهای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی با هدف فشار مردمی بر گروه های مقاومت چند منزل مسکونی در بیت حانون، یک منزل مسکونی در غرب و یک زمین کشاورزی در شمال را بمباران کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی گروهی از شهروندان فلسطینی در بیت حانون را هدف قرار دادند که در این حمله شماری زخمی شدند.

گردان های قدس شاخه جنبش جهاد اسلامی، گردان های مقاومت ملی، گردان های مجاهدین، گردان های شهدای الاقصی و دیگر گروه های مقاومت نیز در پاسخ به تجاوزهای رژیم صهیونیستی شهرک های صهیونیست نشین نتیفوت، سدیروت، کیسوفیم، صوف و العین الثالثه را موشکباران کردند.

صدای آژیرهای خطر در شهرک های اطراف نوار غزه بویژه شهرک های شدموت، ایفیم، نیرعام و سدیروت به گوش می رسد.

رسانه‌های صهیونیستی بعد از ظهر امروز شنبه اعلام کردند که مقاومت فلسطین از آغاز حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، بیش از ۲۰۰ موشک و راکت به سمت اراضی اشغالی شلیک کرده است.

مناطق مختلف نوار غزه از عصر دیروز (جمعه) شاهد حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی است که در جریان آن دستکم ۱۵ نفر شهید و ۱۱۴ نفر دیگر مجروح شدند.

منبع: ایرنا