شهرخبر

صدآنلاین : مدیران استقلال قصد دارند تا هزینه انتقال محمد محبی از سانتاکلارا را با مطالباتشان از شارلوا پرداخت کنند.

به گزارش صدآنلاین  دیگر باید حضور محمد محبی در استقلال را قطعی شده بدانیم. بازیکنی که حتی بلیت پرواز به مقصد تهران را نیز گرفته و قرار است در ساعات آینده به دیدار مصطفی آجورلو برود تا قراردادش را به صورت رسمی با استقلال به امضا برساند.

آبی پوشان برای حضور محبی در تیمشان، با سانتاکلارا بر سر قراردادی قرضی و یک ساله با مبلغ 200 هزار یورو به توافق رسیده اند تا وینگر جوان و بوشهری در فصل آینده با لباس استقلال به میدان برود.

محبی در شرایطی راهی استقلال می شود که وینگر فصل گذشته آبی پوشان هنوز وضعیت نامشخصی دارد. امیرحسین حسین زاده که این روزها در بلژیک به سر می برد، قرارداد خود را با شارلوا به امضا رسانده اما هنوز مبلغ بند فسخ این بازیکن به حساب استقلال واریز نشده است.

باشگاه شارلوا توانست با فعالسازی بند فسخ 250 هزار دلاری حسین زاده، این بازیکن را جذب کند اما مشکلات تحریم و مسائل دیگر باعث شده تا این مبلغ به حساب آبی ها واریز نشود و به همین دلیل است که تیم بلژیکی هنوز به صورت رسمی قرارداد بازیکن ایرانی و جدید خود را رسانه ای نکرده است.

همانطور که روز گذشته یک وب سایت بلژیکی اعلام کرد، شارلوا به دنبال راه حلی است تا مبلغ مذکور را به حساب استقلال واریز کند و حتی برخی از راه های غیرمستقیم را نیز امتحان کرده است اما اکنون خبر می رسد که آبی ها مایل هستند تا شارلوا به جای استقلال، پول را به حساب سانتاکلارا واریز کند.

در واقع مدیران استقلال بدشان نمی آید که درگیر پروسه انتقال مبلغ رضایت نامه محبی به سانتاکلارا نشوند و شارلوا بند فسخ مذکور را به حساب تیم پرتغالی واریز کند تا بدین صورت محبی نیز مشکلی بابت حضور در جمع شاگردان ساپینتو نداشته باشد.

باید دید بالاخره شارلوا از چه طریقی موفق به پرداخت بند فسخ قرارداد حسین زاده خواهد شد و آیا واریز مبلغ مذکور به حساب سانتاکلارا برای انتقال محبی به استقلال گره گشای مشکل وینگر جدید شارلوا خواهد بود یا خیر.