شهرخبر

صدآنلاین : هافبک خلاق استقلال در دو دهه اخیر در خصوص نفرات این تیم به صورت مجزا توضیحاتی را ارائه می دهد‌.

به گزارش صدآنلاین ، سیروس دین محمدی می گوید مربی خارجی کاری به اسامی ندارد و هرکس که آماده تر باشد را به میدان می فرستد و بازیکنان باید تلاش کنند خودشان را نشان بدهند‌.

این گفت و گو را در زیر بخوانید:

محبی کیفیت را بالاتر می برد
به نظرم اگر محبی به استقلال اضافه شود تیمش خیلی بهتر و کامل تر می شود چون هم بازیکنان که حفظ و اضافه کرده بازیکنان با کیفیتی هستند. محبی هم بازیکن با کیفیتی است پ امیدوارم ایشان هم به تیم اضافه شود و کیفیت ما بالاتر برود.

آمانوف به بازی اش سرعت ببخشد 
آمانوف بازیکن تکنیکی و بازی سازی است ولی یک مقدار کند کار میکند. باید سرعت بازی اش را بالا ببرد و اگر این کار را بکند بازیکن قابلی است.

رضاوند باید فیکس باشد 
آرش رضاوند بازیکن خوبی است. شاید نتوانست در استقلال کیفیتش را نشان بدهد ولی بعد از اینکه به فولاد رفت بهتر کارکرد. رضاوند در استقلال باید فیکس بازی کند، بازیکنی نیست که ذخیره باشد و هر از گاهی بازی کند. علت اینکه در فولاد کیفیت داشت این بود که در اکثر بازی ها فیکس بود و رفته رفته بهتر شد اگر در پست رضاوند نیاز به بازیکن داشته باشند می تواند کمک کند.

بابایی در ماشین سازی بهتر بود 
در مورد پیمان بابایی باید بگویم که از زمان حضور در ماشین سازی روی این بازیکن شناخت دارم. بازیکن با کیفیتی است ولی در چند وقت اخیر افت کرده است. به نظرم در تراکتور عملکرد بدی نداشت ولی پیمان در ماشین سازی خیلی بهتر بود و زمانی که به باکو رفت آقای گل شد و سرحال برگشت. یک مقدار بعدش افت کرد ولی روی‌هم‌رفته بازیکن با کیفیتی است و اگر در استقلال جا بیفتد می توانیم تاثیر گذاری اش را ببینیم.

ارسلان بمان و حقت را بگیر
دین محمدی در خصوص احتمال قرار گرفتن نام مطهری در لیست مازاد گفت: ارسلان بازیکن بسیار خوبی است. در پست او پیمان بابایی، آرمان رمضانی، سجاد شهباززاده و کاوه رضایی را هم داریم. بازی در آن پست خیلی سخت است و هر کس آماده تر باشد می تواند به زمین برود. مربی خارجی است و اصلاً به اسم نگاه نمی کند. ارسلان باید بماند، بجنگد و حقش را بگیرد.

استقلال از سپاهان سرحال تر است 
بازی استقلال و سپاهان می‌تواند جذاب باشد از این حیث که هر دو تیم در خط هافبک بازیکنان بسیار با کیفیتی دارند. هر دو تیم بازیکنان پرمهره و با کیفیتی دارند. اگر تماشاگر هم باشد که خیلی بهتر می شود. من مطمئن هستم که استقلال با این وضعیت خیلی سرحال تر است.سپاهان هم اردوهای خوبی داشته ولی چون در خانه بازی داریم یک امتیاز برای ما محسوب می شود.