خواب مرگبار راننده در پراید / جنون سرعت  بی ام و جانش را گرفت

به گزارش رکنا، سرهنگ "علی قاسم پور" با اعلام این خبر بیان داشت: ساعت 2 و 20 دقیقه بامداد روز گذشته خبر وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در بلوار ملاصدرا شهر کرج به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد که یک دستگاه خودرو Bmw به دلیل ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه با سرعت بسیار بالا به خودرو پراید در حال پارک در کنار خیابان برخورد کرده است.

فرمانده انتظامی کرج ادامه داد: متاسفانه در این حادثه به علت سرعت بالای خودرو Bmw خودرو پراید به سمت جلو پرتاب و دچار واژگونی می شود که در اثر این حادثه راننده پراید که در حال استراحت در خودرو بوده، به علت شدت صدمه وارده در دم جانش را از دست می دهد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این زمینه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به مراجع ذیربط، ارسال شد، گفت: علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور "سرعت بالا و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه" تشخیص داده شده است.

سرهنگ قاسم پور در پایان از رانندگان درخواست کرد تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی جان خود و دیگران را با خطر روبرو نکنند.