انتقام گیری عجیب از مدیر موسسه زبان در تهران / جواد اعتراف کرد

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "سید قاسم موسوی فر" بیان داشت: 23 اردیبهشت ماه پرونده ای با موضوع زورگیری در کلانتری 132 نبرد تشکیل شد و برای کشف و پی جویی جرم، پرونده به پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی عنوان کرد: پیرامون موضوع مطروحه از شاکی تحقیق اظهار داشت: ساعت 23:30 دقیقه 22 اردیبهشت ماه امسال در حال ترک محل کار خود و سوار شدن به خودرو بودم که راکب یک دستگاه موتورسیکلت طرح هندا پس از ضرب و جرح وی اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه او به ارزش 50 میلیون تومان کرده و متواری شده است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: با حضور کارآگاهان و بررسی دوربین های مشرف به محل وقوع سرقت، در تحقیق از شهود و مطلعین سرنخ های متعددی بدست آمد و از طریق اقدامات پلیسی متهم به هویت جواد، 22 ساله، شناسایی شد که با هماهنگی مرجع قضائی در یک علمیات غافلگیرانه پلیسی متهم دستگیر و در بازرسی از منزل وی گوشی مسروقه شاکی کشف شد.

این مقام پلیسی  در پایان گفت: پس از دلالت متهم به پایگاه در تحقیقات ضمن اعتراف به بزه انتسابی اظهار کرد شاکی مدیر موسسه زبان است و با دوستش بد رفتاری داشته که ترتیب نقشه سرقت به قصد انتقام گیری از وی را می کشد  و با مصدومیت مال باخته تلفن همراه شاکی را سرقت می کند، متهم طی قرار مجرمیت روانه زندان شد.