شهرخبر

فراخوان کتابخوانی در سیره امام حسین منتشر شد

فراخوان کتابخوانی در سیره امام حسین منتشر شد

مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام حسین علیه السلام با عنوان «عبادت احرار» از سوی ستاد اقامه نماز کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حامد صالحی مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز  از برگزاری مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام حسین علیه السلام با عنوان «عبادت احرار» خبر داد.

وی گفت: این مسابقه به صورت سراسری از 8 مرداد مصادف با اول محرم الحرام سال 1444 هجری قمری لغایت 5 مهر ماه سال 1401 مصادف با 30 صفر، سالروز شهادت امام رضا علیه السلام در کلیه استان های کشور و دستگاه های اجرایی در حال برگزاری است.

وی افزود: علاقه مندان می توانند از تاریخ یاد شده نسبت به خرید کتاب اقدام کنند و جهت خرید  نسخه الکترونیکی (ایپاپ) کتاب با 70% تخفیف به قیمت 70 هزار یال  از طریق فروشگاه  اینترنتی ستاد اقامه نماز به نشانی ketab.namaz.ir و جهت خرید نسخه فیزیکی کتاب با 50% تخفیف به قیمت 125 هزار ریال از طریق فروشگاه مرکزی ستاد اقامه نماز، عاملین فروش در استان های منتخب کشور و نیز فروشگاه اینترنتی ستاد به  نشانی namazstore.ir اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز در ادامه با اشاره به اینکه علاقه‌مندان گروه سنی 15 سال و بالاتر می‌توانند در دو قالب شرکت‌کننده آزاد یا کارکنان دستگاه های اجرایی در این رویداد فرهنگی شرکت کنند، گفت: مهلت تعیین شده جهت مطالعه کتاب و شرکت در آزمون مسابقه از تاریخ 22  مرداد الی 5 مهر ماه سال 1401 به مدت 46 روز تعیین شده است و آزمون مسابقه از بصورت مجازی از طریق سامانه محراب به نشانی mehr. Namaz.ir در مدت زمان تعیین شده برگزار خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: نتایج مسابقه در تاریخ 22 مهر ماه مصادف با میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) امام صادق (علیه السلام ) از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir و درگاه های دستگاه های اجرایی مشارکت کننده اعلام خواهد شد و شرکت کنندگانی که به 90%  سؤالات مسابقه پاسخ صحیح داده باشند، به مرحله قرعه کشی راه یافته و از میان آنان به قید قرعه به 128 نفر کارت هدیه 2 میلیون 500 هزار ریالی از سوی ستاد اقامه نماز تقدیم خواهد شد.

انتهای‌پیام/