شهرخبر

خرید اسب ۱۵ میلیارد تومانی توسط سردار آزمون+عکس

کدخبر: 513101
اقتصادنیوز: ستاره تیم ملی فوتبال ایران یک اسب خریداری کرد و در استرالیا زیر نظر میشل پین یکی از مربیان مشهور گذاشت تا برای مسابقات بین المللی آماده شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سردار آزمون ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه بایرلورکوزن آلمان عاشق اسب سواری است و به همین خاطر چندین اسب مسابقه‌ای دارد.

ستاره ایرانی اخیرا یک اسب خریداری کرد و در استرالیا زیر نظر میشل پین یکی از مربیان مشهور گذاشت تا برای مسابقات بین المللی آماده شود.

در همین زمینه یکی از اسب‌های آزمون روز گذشته اولین قهرمانی خود در استرالیا به دست آورد. در همین زمینه سایت «racing» نوشت: سردار آزمون، ستاره فوتبال ایران، روز پنجشنبه اولین برد خود را به عنوان مالک اسب در استرالیا جشن گرفت، پس از اینکه اسب آموزش دیده او توسط میشل پین قهرمان شد.

سردار آزمون

 

پین در مورد شراکت با سردار آزمون گفت: "این اولین جایزه من برای این مالک است که به یک دوست بسیار خوب تبدیل شده است. سردار آزمون یک بازیکن فوتبالیست در اروپا است. من بسیار مفتخرم که یک قهرمانی برای او به دست آوردم، این یک سفر طولانی بود و ما کمی بدشانس بودیم.

وی درباره نحوه آشنایی‌اش با مهاجم تیم ملی ایران، گفت: ما در اینستاگرام با هم دوست شدیم و شروع به چت کردیم، او عاشق مسابقه اسبدوانی است و پشتیبان بزرگی است و برای من عالی بوده است. آنها عاشق مسابقه اسبدوانی هستند و قهرمانی اول برای او امروز عالی است.

عکس | رونمایی از اسب ۱۵ میلیارد تومانی آزمون در استرالیا
میشل پین/ عکس: racing

این مربی اسب از خرید اسب  ۱۵ میلیارد تومانی آزمون پرده برداشت و گفت: او اولین خرید خود را در مسابقات استرالیا در سال ۲۰۲۰ انجام داد، زمانی که در نمایشگاه  ۲۰۲۰ به قیمت نیم میلیون دلار، یک کلت فرانکل خرید.