شهرخبر

افزایش زمان بهره‌ برداری از متروی پایتخت به ساعت ۲۴

افزایش زمان بهره‌ برداری از متروی پایتخت به ساعت 24

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش دو ساعته زمان بهره‌ برداری از خطوط درون شهری با توجه به استقبال شهروندان از خدمات رسانی مترو در دهه اول محرم خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ مهدی شایسته اصل ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت: گستردگی شبکه متروی تهران به گونه‌ای است که بسیاری از هیئت‌های مذهبی در نزدیکی ایستگاه‌های آن قرار دارند و متروی تهران در این شب‌های عزیز افتخار آن را دارد که پذیرای عزاداران حسینی باشد.

وی به استقبال خوب شهروندان از متروی تهران به منظور حضور در مجالس عزاداری اشاره کرد و افزود: به همین منظور زمان بهره‌برداری از خطوط درون شهری مترو  تا روز عاشورا و شب شام غریبان (17 مرداد) 2 ساعت افزایش یافته است.

شایسته با بیان اینکه پیش از این زمان بهره برداری از خطوط متروی تهران به صورت عادی تا ساعت 22 بود، خاطرنشان کرد: از امروز در تمام ایستگاه‌های خطوط درون شهری زمان خدمت رسانی تا ساعت 24 است.

گفتنی است این افزایش زمان مربوط به ایستگاه‌های خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت است و انشعاب فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام خمینی (ره) و ایستگاه های خط 5 طبق برنامه عادی خود فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/