شهرخبر

استاندار مازندران از آخرین وضعیت بهسازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بازدید کرد

استاندار مازندران از آخرین وضعیت بهسازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بازدید کرد

ساری- ایرنا- استاندار مازندران با بازدید از ورزشگاه شهید وطنی در جریان آخرین وضعیت عملیات بهسازی این ورزشگاه قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، سید محمود حسینی‌پور عصر روز پنجشنبه -۱۳ مرداد- برای پیگیری آخرین وضعیت ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در فرآیند آماده‌سازی برای بازی‌های لیگ بیست‌ودوم، در فاصله هشت روز مانده به آغاز مسابقات لیگ برتر از این ورزشگاه بازدید کرد.

در این بازدید که با حضور تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی از جمله احمد ثلاثی دستیار ویژه استاندار و مسئول کارگروه اتمام پروژه باسازی ورزشگاه شهید وطنی، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، رئیس هیئت فوتبال استان، مدیرعامل باشگاه نساجی و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی انجام شد، روند اجرایی عملیات بازسازی بخش‌های مختلف ورزشگاه از جمله سکوها، تشریفات، پیست تارتان و سیستم نور در حضور نماینده عالی دولت بررسی شد.

عملیات بهسازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر که پس از سفر رئیس‌جمهور به مازندران و با پیگیری ویژه سید محمود حسینی‌پور شتاب قابل توجهی گرفت، این روزها در حال طی کردن مراحل پایانی است. چمن ورزشگاه با کیفیتی مطلوب آماده بهره‌برداری شده و سایر اجزای ورزشگاه نیز به مرحله تکمیل شدن نزدیک شده است.

نساجی هیچ یک از مسابقات فصل گذشته فوتبال کشور در لیگ برتر و جام حذفی را نتوانست در قائمشهر برگزار کند و پس از یک فصل خانه‌به‌دوشی، هواداران این تیم حالا لحظه‌شماری می‌کنند که دوباره در شهر خودشان تیم محبوب‌ مازندرانی‌ها را تشویق و حمایت کنند.

تکمیل جایگاه V.I.P، بهسازی سیستم نور، ساخت پیست تارتان و برخی اقدامات جزئی مربوط به محوطه ورزشگاه از مواردی هستند که مراحل پایانی بهسازی آن‌ها در حال انجام است.

استاندار مازندران از آخرین وضعیت بهسازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بازدید کرد

ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر که آشیانه اصلی نساجی محسوب می‌شود از مرداد سال گذشته برای تعویض چمن مصنوعی و کاشت چمن طبیعی به کارگاه عملیات عمرانی تبدیل شد و با وجود برخی وعده‌ها مبنی بر تکمیل تا پایان نیم‌فصل نخست، عملیات اجرای آن با کندی پیش رفت.

۲۰ اسفند پارسال که رئیس‌جمهور همراه با اعضای هیئت دولت به مازندران سفر کرد در نشست خبری پایان سفر، از خانه‌به‌دوشی نساجی انتقاد کرد و دستور داد که ورزشگاه خانگی این تیم حداکثر طی چهار ماه تکمیل شود. تأکیدی که سبب شد از چند روز بعد عملیات اجرایی مربوط به آماده‌سازی زمین برای کاشت چمن با سرعت بیشتری انجام شود.

استاندار مازندران از اوایل فروردین امسال کارگروه ویژه اتمام عملیات بهسازی ورزشگاه شهید وطنی را تشکیل داد و با سپردن مسوولیت این کارگروه به احمد ثلاثی دستیار ویژه خود، این پروژه را وارد فاز جدیدی کرد. آماده‌سازی بستر ورزشگاه شهید وطنی برای کاشت بذر چمن با کیفیت نیمه نخست خرداد امسال پس از انجام فرآیندی طولانی به پایان رسید و در نهایت ۱۸ خرداد و با بذرپاشی نمادین توسط دستیار ویژه استاندار مازندران و مدیرکل ورزش و جوانان، کاشت مکانیزه بذر نیز انجام شد.

نساجی که اکنون در اردوی ترکیه حضور دارد، نخستین مسابقه فصل بیست‌ودوم را باید ۲۱ مرداد برگزار کند. طبق قرعه نساجی در هفته نخست رقابت‌ها میزبان مس رفسنجان است و در صورت برگزاری مسابقه در ورزشگاه شهید وطنی، این مسابقه جنبه افتتاحیه استادیوم بازسازی شده شهید وطنی را خواهد داشت.