شهرخبر

برگزاری نشست هماهنگی تأمین امنیت مراسم عزاداری محرم در «هرات»

برگزاری نشست هماهنگی تأمین امنیت مراسم عزاداری محرم در «هرات»

نشست هماهنگی تأمین امنیت مراسم عزاداری محرم با حضور استاندار، مقامات امنیتی و انتظامی و نمایندگان هیئت‌های عزاداری و علمای شیعی در شهر هرات برگزار شد.

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، نشستی با هدف بررسی مسائل برگزاری مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(علیه‌السلام) در شهر هرات برگزار شد.

در این نشست که با حضور نماینده اداره استخبارات این شهر، نماینده فرماندهی امنیت، فرماندهان حوزه‌های شهری، جمعی از علما، رئیس شورای اقوام اهل تشیع هرات و جمعی از مردم برگزار شد، والی هرات خواهان همکاری، ایثار و فداکاری در امر تأمین امنیت مراسم عاشورا شد.

کشور افغانستان , طالبان , ماه محرم ,

شیخ اسلام جار، همچنین در سخنان خود از اعلام همکاری علما، هیئت امنای مساجد و تکایا برای همکاری و هماهنگی با نیروهای امنیتی و انتظامی قدردانی نمود.

کشور افغانستان , طالبان , ماه محرم ,

در این نشست، مسئولان و نماینده‌های ستادهای مردمی نیز از آمادگی‌های لازم برای برگزاری مراسم عاشورا خبر دادند و از توان و آمادگی نیروهای امنیتی در تأمین امنیت مراسم محرم ابراز اطمینان کردند.

کشور افغانستان , طالبان , ماه محرم , کشور افغانستان , طالبان , ماه محرم ,

در پایان این نشست، رئیس و اعضای شورای اقوام اهل تشیع هرات از تأمین امنیت مراسم سوگواری محرم در این ولایت از نیروهای امنیتی و دفاعی تمجید و برای هماهنگی بیشتر با نیروهای امنیتی اعلام همکاری نمودند.

انتهای پیام/.