شهرخبر

گل باران الخریطیات توسط نساجی مازندران

گل باران الخریطیات توسط نساجی مازندران

تیم نساجی مازندران در دومین مسابقه تدارکاتی به مصاف الخریطیات، تیم دسته دومی فوتبال قطر رفت و توانست به برتری ۵ بر صفر برسد.

به گزارش خبرگزاری برنا، تیم فوتبال نساجی مازندران که برای انجام اردوی آماده‌سازی پیش‌فصل راهی ترکیه شده، عصر امروز در دومین مسابقه تدارکاتی در این اردو مقابل الخریطیات، تیم دسته دومی فوتبال قطر رفت و توانست به برتری ۵ بر صفر برسد.

نساجی مازندران که پیش از حضور در ترکیه در یک مسابقه تدارکاتی مقابل ذوب‌آهن شکست خورده بود، در نخستین دیدار دوستانه در اردوی پیش‌فصل برابر لیبرتی پروفشنالز به برتری دست یافت و امروز هم یک برد دیگر در جدال با الخریطیات قطر کسب کرد.

الخریطیات مثل سال گذشته پژمان منتظری را دراختیار دارد و این مدافع ایرانی قبل از شروع دیدار دوستانه امروز، برخورد گرمی با بازیکنان نساجی داشت

کریم اسلامی(۳۲)، حامد شیری(۴۵)، علی شجاعی(۶۱)، علی داوران(۶۶) و ایوب کلانتری(۶۸) بازیکنانی بودند که پنج گل نساجی مازندران در دیدار دوستانه امروز مقابل الخریطیات قطر را به ثمر رساندند.

گفتنی است، تیم فوتبال نساجی مازندران روز جمعه هفته آینده، بیست و یکم مردادماه در نخستین بازی فصل جدید لیگ برتر میزبان تیم مس رفسنجان خواهد بود.

انتهای پیام