شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#تهران#دام#پایتخت#رئیس پلیس

شرور فراری در یک تونل زیرزمینی در اتوبان "یاسینی" به دام افتاد!

شرور فراری در یک تونل زیرزمینی در اتوبان "یاسینی" به دام افتاد!

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه دار پایتخت خبرداد گفت: متهم متواری در یک تونل زیر‌زمینی در حوالی اتوبان "یاسینی" دستگیر شد!

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سرهنگ پیام کاویانی گفت:  اواخر هفته گذشته پرونده‌ای در خصوص متواری شدن یکی از اوباش سابقه‌دار که دارای سوابق محکومیتی متعددی از جمله خفت‌گیری‌، شرارت، فروش سلاح جنگی و ... بود، دریافت کردیم.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد این فرد پس از تحمل مدتی کیفر  با اخذ مرخصی از زندان خارج شده اما پس از اتمام مرخصی  دیگر به زندان بازنگشته و در  این مدت کماکان به شرارت خویش ادامه داده  است.

کاویانی تصریح کرد: با انجام اقدامات شبانه‌روزی و هوشیاری ماموران پلیس امنیت عمومی تهران، مخفیگاه این فرد شرور در یک تونل زیرزمینی در حوالی اتوبان "یاسینی" شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی  در حالی که متهم قصد داشت از مخفیگاهش خارج شود، دستگیر و به پلیس امنیت عمومی تهران انتقال یافت.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران  با بیان اینکه متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و به زندان منتقل شد، افزود: پلیس با هوشیاری کامل اقدام به رصد مخلان نظم و آسایش شهروندان می‌کند و کسانی که بخواهند در این راه مخاطراتی را برای شهروندان ایجاد کنند با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/