شهرخبر

گالتیه: این جام را به پوچتینو تقدیم می‌کنم/ از نحوه بازی تیم خوشم آمد

گالتیه: این جام را به پوچتینو تقدیم می‌کنم/ از نحوه بازی تیم خوشم آمد

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن قهرمانی این تیم در سوپرجام فرانسه را به سرمربی پیشین PSG تقدیم کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستوف گالتیه که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در دیدار سوپرجام فرانسه موفق شد با نتیجه 4 بر صفر نانت را شکست دهد و فاتح این جام شود، پس از این بازی گفت: برای بازیکنان، برای تلاش فوق‌العاده‌شان که در طول پیش‌فصل انجام دادیم، بسیار خوشحالم. اگر اینجا هستیم، به این دلیل است که تیم فصل گذشته با مربی متفاوتی قهرمان لیگ شد تا به کسب این جام کمک کند. من می‌خواهم این جام را به مائوریسیو پوچتینو تقدیم کنم، چون تیم به خاطر او قهرمان لیگ شد.

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن افزود: بازگرداندن این جام به پاریس البته مهم بود و از نحوه بازی تیم در کل مسابقه خوشم آمد، حتی با وجود اینکه یک فرصت به حریف دادیم. ما یک موقعیت را پس از ایجاد دو یا سه موقعیت به نانت دادیم اما جان‌لوئیجی دوناروما واکنش عالی از خود نشان داد. در مجموع اما از نگرش تیم راضی هستم و چیزی که بازیکنان در کارهای هجومی به نمایش گذاشتند را دوست داشتم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین می‌خواهم یادی کنم از یکی از کارمندان‌مان به نام پاتریس لافارژ که فکر می‌کنم هفته آینده بازنشسته می‌شود، کسی که یکی از اولین باغبان‌های پارک دوپرنس بود. من یک عکس عالی از او را در یک ماشین چمن‌زنی فوق‌العاده دیدم. او 41 سال از عمر کاری خود را در پاری‌سن‌ژرمن گذراند، بنابراین دوست داریم با بازیکنان و کادرفنی‌مان این جام را به او تقدیم کنیم.

انتهای پیام/