شهرخبر
دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۳

ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن پس از قهرمانی این تیم در سوپرجام به ستایش لیونل مسی پرداخت.

قهرمانی پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از آمازون، پاری‌سن‌ژرمن با درخشش نیمار و مسی قهرمانی در سوپر جام فرانسه را به دست آورد. تیم پاریسی که به مصاف نانت رفت توانست با ۴ گل به پیروزی دست پیدا کند. نیمار شب درخشانی را پشت سرگذاشت. او دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل زیبا هم به مسی داد تا بیشترین نقش را در قهرمانی تیمش داشته باشد.

او بعد از بازی گفت: بازی خوبی بود و عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادیم. باید به همه تیم تبریک گفت. پیروزی در  این بازی باعث می‌شد که ما یک جام به دست آوریم و به همین خاطر نهایت تلاش خود را برای پیروز شدن به کار گرفتیم. به آنچه که شایسته آن بودیم دست پیدا کردیم. با شایستگی به قهرمانی در سوپر جام دست پیدا کردیم و امیدوارم که در دیدارهای بعدی هم خوب ظاهر شویم.

او درباره عملکرد مسی بعد از یک فصل نه چندان خوب با پاری سن ژرمن گفت: فصل بد مسی؟ من چنین چیزی را باور نمی‌کنم. مردم زیاد حرف می‌زنند. بعضی می‌گویند که مسی فصل خوبی را پشت سرنگذاشت اما من چنین چیزی را قبول ندارم. مسی همچنان مسی است و می‌تواند در هر بازی سرنوشت ساز ظاهر شود. من در کنار مسی هستم و هر روز او را می بینیم و عملکردش را زیر نظر دارم. مسی، مسی است و همواره هم مسی باقی خواهد ماند؛ بازیکنی که همواره نتایج را تغییر می دهد و سرنوشت ساز ظاهر می شود.

این مهاجم برزیلی در پایان گفت: امیدوارم که در بازی‌های بعدی هم این‌گونه مقتدرانه ظاهر شویم و فصل را به بهترین نحو به پایان برسانیم. اگر حال نیمار، مسی و ام‌باپه خوب باشد حال پاری سن ژرمن هم خوب خواهد بود (باخنده).

پاری‌سن‌ژرمن فصل قبل نتوانست عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد و به همین خاطر انتقادهای زیادی از مسی و نیمار شد. هواداران تیم پاریسی امید زیادی دارند که با تغییر کادر فنی در فصل پیش رو عملکرد بهتری داشته باشند.