بهادری جهرمی: درباره دستاورد سفرهای استانی روشنگری می‌شود

علی بهادری جهرمی در حاشیه برگزاری نشست مسئولان روابط عمومی استانداری‌های سراسر کشور در محل وزارت کشور و در جمع خبرنگاران گفت: نشست امروز در وزارت کشور با میزبانی رییس مرکز روابط عمومی وزارت کشور و با حضور مدیران کل روابط عمومی‌ها برای هم‌افزایی بیشتر در حوزه اطلاع رسانی و تعامل دولت با رسانه‌ها که محل اتصال دولت هستند، برگزار شد.

 

وی افزود: این دومین جلسه برای هماهنگی و آموزش و هم‌افزایی است و امیدوارم این مسیر با سرعت در بقیه وزارتخانه‌ها هم طی شود.

سخنگوی دولت با بیان اینکه استانداری‌ها محور هماهنگی اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی در استان‌ها هستند، خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌ها باید با اهمیت دادن مضاعف از ظرفیت خوب رسانه‌های محلی و دستاوردهای خوب دولت در یکسال اخیر استفاده کنند.

به گفته بهادری جهرمی، دولت در یکسال گذشته به ویژه در بحث تجارت خارجی، دیپلماسی همسایگی و مدیریت کرونا دستاوردهای خوبی داشته است اما در موضوع مدیریت کرونا تقدیر و تشکر شایسته‌ای از این جهادگران و کادر سلامت انجام نشده و از این رو لازم است همه کمک کنیم تا مردم شیرینی این دستاوردها را بچشند.

تلخی برخی مشکلات مانع چشیدن شیرینی دستاوردها نشود

وی ادامه داد:  دستاوردهایی در شروع رشد اقتصادی داریم که از میانگین صفر در دهه گذشته به ۴.۵ تا ۵ رسیده است و اقدامات ملی و پرتاب ماهواره دستاوردهایی است که همه باید شیرینی آن را بچشند و  تلخی برخی مشکلات مانع چشیدن شیرینی دستاوردها نشود. 

بهادری جهرمی گفت: باید رقابت و مسابقه‌ای برای انتشار و دیده شدن خبرهای خوب داشته باشیم و برای انتشار دستاوردها و اقتدار خود در حوزه‌های مختلف باید جهادی عمل کرده و همزمان رفع مشکلات را پیگیری کنیم.

بهادری جهرمی: درباره دستاورد سفرهای استانی روشنگری می‌شود

رییس شورای اطلاع رسانی دولت با اشاره به دستاوردهای خوب سفرهای استانی رییس جمهور گفت: تاکید شد روابط عمومی استانداری‌ها که در استان‌ها سفیران رسانه‌ای دولت و محور تجمیع هستند، مسائل و نیازهای محلی را به ما و دستاوردهای ملی را به استان‌ها منتقل کنند. 

وی افزود: نتایج سفرهای استانی و دستاوردها و مشکلات در مسیر اجرا که البته باید رفع شود، اینک لازم است بیش از پیش بیان شود از این رو نهضت تبیین و روشنگری دستاوردهای سفرهای استانی و پیگیری سایر مصوبات از امروز جدی‌تر شروع شده است تا نتایج اقدامات جمعی یکدیگر را ببینیم.