شهرخبر

مذاکره دوباره اینتر و چلسی برای جابجایی ۲ بازیکن دیگر

مذاکره دوباره اینتر و چلسی برای جابجایی 2 بازیکن دیگر

پس از انتقال روملو لوکاکو از چلسی به اینتر، این دو باشگاه ممکن است وارد معامله‌ای جدید برای انتقال دو بازیکن دیگر شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا مدعی شد که باشگاه‌های چلسی و اینتر وارد مذاکره شده‌اند تا معامله‌ای جدید انجام دهند و این بار این باشگاه انگلیسی است که در نقش خریدار ظاهر شده و قصد دارد دو بازیکن تیم ایتالیایی را به خدمت بگیرد.

طبق گزارش روزنامه میلانی، چلسی که 12 ماه پیش روملو لوکاکو را در ازای 115 میلیون یورو از اینتر خرید و تابستان امسال او را به صورت قرضی به این تیم برگرداند، با اینتری‌ها مذاکراتی را برای خرید دنزل دومفریس آغاز کرده است. گویا این مدافع هلندی کسی است که توماس توخل سرمربی چلسی اصرار فراوانی به جذبش دارد و حتی زمانی که بحث انتقال قطعی لوکاکو به اینتر مطرح شده بود هم از باشگاه خواست که او را به عنوان بخشی از رقم فروش مهاجم بلژیکی، از اینتری‌ها بگیرد.

اگرچه لوکاکو به صورت قرضی به اینتر برگشت اما توخل همچنان خواهان جذب دومفریس است و به همین دلیل چلسی بار دیگر با اینتر وارد مذاکره شده است. چلسی در روند مذاکراتش با اینتر بر سر لوکاکو، مطلع شد که قیمت دومفریس 40 میلیون یورو است اما ظاهراً این رقم باعث نشده که باشگاه لندنی از جذب او انصراف دهد.

گاتزتا دل همین حال نوشته است که باشگاه چلسی در جریان مذاکره درباره دومفریس، درباره آینده دیگر مدافع اینتر میلان اشکرینیار هم صحبت کرده است. به نظر می‌رسد که با ناامید شدن از جذب ژول کونده، مدافع فرانسوی سویا در رقابت با بارسلونا، باشگاه چلسی به سراغ گزینه‌های بعدی رفته است و به همین دلیل هم در مورد اشکرینیار با اینتر صحبت‌هایی داشته است، بازیکنی که پاری‌سن‌ژرمن هم پیش از این خواهان جذب او بود اما در نهایت کنار کشید.

 

انتهای پیام/