شهرخبر
سه‌شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹

موزیک ویدیوی جدید «بیا» از وحید موسوی شرکت کننده فصل سوم «عصر جدید» منتشر شد.

وحید موسوی عصر جدید

به گزارش همشهری آنلاین، موزیک ویدیوی قطعه زیبای «بیا» با صدای وحید موسوی، شرکت کننده فصل سوم عصر جدید و از راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی این مسابقه استعدادیابی، با یادبودی از استاد فقید «علیرضا حسین خانی» منتشر شد. این قطعه با کمانچه مهران ترک زبان در موسسه فرهنگی هنری آوای ایرانیان تهیه و تولید شده است. 

وحید موسوی که به سرعت مسیر موفقیت را پیموده است، با اینکه در فضای مجازی با عناوینی چون لوله کش و خواننده لرستانی، خوش قلب و ...شناخته می‌شود، اما نشان داده است که بیشتر از هر امر دیگری «هنرمند» است.

طی سال‌های گذشته کمتر شاهد این موضوع بوده‌ایم که از خواننده‌های برنامه‌های استعدادیابی کسی توانسته باشد به این سرعت مسیر خودش را پیدا کند. در این کلیپ که به عنوان اولین کار به نسبت جدی وحید منتشر شده، لوکیشن و محیطی که برای ساخت کلیپ در نظر گرفته شده در نوع خودش ایده خلاقه‌ای است. چرا که وحید را در متن محله‌ای کم برخوردار در شهر خرم آباد نشان می‌دهد. به احتمال زیاد همان محله‌ای است که وحید در آنجا زندگی می‌کند.

شاید شنیده باشید که شانس فقط سراغ ذهن‌های آماده می‌رود، از این رو ذهن و روحیه وحید برای این دیده شدن آماده بوده است. او ضعف‌ها و کمبودها را بی‌آنکه انکار کند و در پشت زرق و برق زندگی نمایشی امروز پنهان سازد، به نقطه قوت و قدرت خود تبدیل کرده است. بدون ادا و در عین سادگی رفتارش جلوتر از صدا و هنرش بر دل می‌نشیند. وحید آنچنان مسلط می‌خواند و حرکاتش آنچنان دقیق و کار شده است که انگار یک تیم مشاوره او را راهنمایی می‌کند در حالی که او مسیر موفقیتش را تنها پیموده است.  

به نظر می‌رسد تنها مشکل و ایراد این کلیپ به دقایق پایانی آن برگردد، آن هم لحظه حضور وحید در کنار دو ماشین برق انداخته شده که ربطی به زندگی او ندارند، اگر جای این ماشین‌ها، «موتور» اقساطی‌اش نمایش داده می‌شد همه چیز کامل‌تر می‌بود.

شاید او با کشاندن ماشین‌ها به داخل کادر دوربین به دنبال یک «تصویر درست» بوده است، غافل از اینکه واقعیت زندگی خودش، «درست یک تصویر» است.