شهرخبر

اعتراض دانشگاه آزاد درخصوص انتخاب نماینده باشگاه‌ها برای انتخابات کمیته ملی المپیک + عکس

اعتراض دانشگاه آزاد درخصوص انتخاب نماینده باشگاه‌ها برای انتخابات کمیته ملی المپیک + عکس

دانشگاه آزاد روز گذشته در نامه‌ای به صالحی‌امیری خواستار بررسی مجدد درخصوص انتخاب نماینده باشگاه‌ها در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی روز یکشنبه برگزار شد که نصرالله سجادی، فریبا محمدیان، مهین فرهادی‌زاد، مجید شایسته و مجید کیهانی به عنوان 5 خبره ورزشی معرفی شدند.

همچنین در نشست هیئت اجرایی، دو باشگاه نساجی و آرارات به عنوان نماینده باشگاه‌ها در مجمع انتخابات 6 شهریور ماه معرفی شدند. این درحالی است که در اساسنامه کمیته ملی المپیک ماده 5 مربوط به ترکیب اعضای مجمع قسمت «ذ» آمده است:

«دو نفر نماینده باشگاه‌های ورزشی فعال در رشته‌های المپیکی به پیشنهاد اتحادیه باشگاه‌های کشور و تایید هیئت اجرایی. در صورت عدم تشکیل اتحادیه مذبور، انتخاب نمایندگان باشگاه‌ها توسط هیئت اجرایی کمیته انجام می‌شود».

در روزهای گذشته منصور قنبرزاده، مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت در نامه‌ای به  صالحی‌امیری خواستار بررسی مجدد درخصوص انتخاب باشگاه‌ها در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک شد.

همچنین روز گذشته دانشگاه آزاد نیز در نامه‌ای به  رئیس کمیته ملی المپیک خواستار بررسی مجدد درخصوص انتخاب باشگاه‌ها در مجمع انتخاباتی شد. در این نامه ذکر شده است که اردیبهشت ماه هم نامه‌ای به کمیته برای حضور دانشگاه آزاد در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک ارسال شده بود.

کمیته ملی المپیک ایران ,

 

انتهای پیام/