شهرخبر

باستونی: همان لوکاکوی سابق را در بازگشتش به اینتر دیدم/ یوونتوس خطرناک‌ترین حریف ما است

باستونی: همان لوکاکوی سابق را در بازگشتش به اینتر دیدم/ یوونتوس خطرناک‌ترین حریف ما است

مدافع ایتالیایی اینتر معتقد است که یوونتوس خودش را خوب تقویت کرده، بنابراین اصلی‌ترین و خطرناک‌ترین رقیب نراتزوری در فصل پیش‌رو است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلساندرو باستونی که دو سال دیگر با باشگاه اینتر قرارداد دارد، در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» درباره شایعه احتمال پیوستن او به تاتنهام گفت: من هرگز کوچکترین شکی در مورد اینتر نداشتم، اینجا هر آنچه که برای داشتن حس خوب و ابراز وجودم در بهترین حالت نیاز است را دارم. من با هم تیمی‌هایم و با باشگاه احساس خوبی دارم و در کنار این شهر میلان را دوست دارم، پس چرا جای دیگری بروم؟ خوشحالم که اینجا هستم، خودم را برای سال‌های بیشتر با پیراهن اینتر می‌بینم و در عین حال امیدوارم که با این تیم به عناوین قهرمانی بیشتری برسم.

وی همچنین در خصوص قهرمانی رقیب دیرینه اینتر یعنی میلان در رقابت‌های فصل گذشته سری A ایتالیا اظهار داشت: اعتراف می‌کنم هضم تصاویر جشن قهرمانی اینتر سخت بود، اما این امری طبیعی است. اینکه قهرمان نشوید اتفاق بدی است و این حس بدتر می‌شود وقتی که رقیب همشهری و دیرینه شما به قهرمانی برسد. به هر حال فصل پیش‌رو تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا این بار ما باشیم که در میلان جشن قهرمانی به پا می‌کنیم.

مدافع 23 ساله اینتر در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص هم‌تیمی اسلواک خود که در هفته‌های اخیر به شدت بحث پیوستنش به پاری‌سن‌ژرمن مطرح است، تأکید کرد: اشکرینیار تجسم روح اینتر است. میلان اشکرینیار در طول این سال‌ها رشد کرده است و ما با او در بخشی که با هم ساخته‌ایم، رشد کرده‌ایم. علاوه بر این، او بهترین دوست من در تیم است. واقعا شرم‌آور است اگر میلان همین تابستان از جمع ما جدا شود، امیدوارم او بماند. من فکر می‌کنم که ما هنوز هم کارهای بزرگ زیادی را با هم انجام خواهیم داد.

باستونی درباره بازگشت قرضی روملو لوکاکو به اینتر هم گفت: من دقیقاً همان فرد بزرگ و همان مهاجم بزرگ را در بازگشت به اینتر دیدم. من از انتخاب روملو تحت‌تأثیر قرار نگرفتم، وقتی جایی آن‌قدر راحت هستید، به نوعی می‌خواهید به آنجا برگردید. این یک احساس طبیعی و انسانی است. ما هم به طرز عالی از او استقبال کردیم، هیچ پشیمانی هم وجود ندارد، تنها چیزی که اکنون نیاز داریم این است که لوکاکو ما را به مانند دو سال پیش به موفقیت سوق دهد. روملو در ایتالیا و اروپا به ما کمک بزرگی خواهد کرد. یک چیز مسلم است، ما در هر رقابتی به دنبال رسیدن به حداکثر موفقیت هستیم.

مدافع تیم ملی فوتبال ایتالیا در پایان درباره یوونتوس اظهار داشت: یوونتوس خیلی پیشرفت کرده‌ است، من آنها را خطرناک‌ترین حریف می‌بینم. یووه بازیکنان قدرتمند زیادی مانند دی‌ماریا، پوگبا و برمر را به خدمت گرفته‌ و آنها یک کِشتی جنگی خواهند بود. بونوچی گفته یووه بازگشته است. باید بگویم این حرف درستی است، اما این هم درست است که اینتر هرگز جایی نرفته است. ما کیفیت و قدرت خود را می‌دانیم، دو سال پیش اسکودتو را بردیم و همه چیز برای تکرار آن موفقیت را داریم. ما تیمی قدرتمندتر نسبت به فصل قبل داریم و می‌توانیم در هر تورنمنتی خوب عمل کنیم.

انتهای پیام/