شهرخبر

پولادگر: فدراسیون بدنسازی پتانسیل بالایی دارد/ باید برای ورود به بازی‌های آسیایی تلاش کنید

پولادگر: فدراسیون بدنسازی پتانسیل بالایی دارد/ باید برای ورود به بازی‌های آسیایی تلاش کنید

تهران- ایرنا- معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: امیدوارم شرایط طوری شود که رشته‌های زیرمجموعه فدراسیون در بازی‌های آسیایی و المپیک حضور پیدا کنند.

به گزارش ایرنا، سیدمحمد پولادگر عصر یکشنبه در مجمع سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اظهار داشت: با توجه به پتانسیل بالای این فدراسیون و داشتن ٢۵ هزار باشگاه، این رشته می‌تواند حتی بیش از این هم رشد کند و افتخار آفرین باشد.

وی در خصوص حذف پاداش قهرمانان رشته بدنسازی و پرورش اندام گفت: به دلیل عدم حضور رشته‌های زیر مجموعه فدراسیون در المپیک و بازی‌های آسیایی، این پاداش‌ها توسط وزارت ورزش و جوانان حذف شد. امیدوارم شرایط طوری شود که این رشته در بازی‌های آسیایی و المپیک حضور پیدا کند و با توجه به پتانسیلی که در کشور دارد موجب افتخار آفرینی برای کشورمان شود.

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: شما به عنوان اعضای این مجموعه باید تلاش کنید تا این رشته جواز حضور در بازی‌های آسیایی و المپیک را کسب کند، دوستانی که کرسی‌های آسیایی و جهانی هم دارند باید در این راه حمایت‌های لازم را انجام دهند تا این مهم محقق شود. 

پولادگر گفت: فعالیت در این رشته نیاز به شفافیت و صداقت دارد که این موضوع تاکنون بوده و ما باید مراقب باشیم این رشته در فضای پاک و دور از حاشیه به کار خود ادامه دهد.