شهرخبر

کلوب بروژ به فروش هافبکش به میلان رضایت داد

کلوب بروژ به فروش هافبکش به میلان رضایت داد

بازیکن بلژیکی که باشگاه میلان چند وقتی است، برای بردنش به ایتالیا تلاش می‌کند، در اولین بازی رسمی تیمش در فصل جدید ژوپیلر لیگ حضور پیدا نکرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هواداران تیم فوتبال میلان به پیوستن شارل دکتلاره به تیم‌شان امیدوارتر شدند. هافبک بلژیکی تیم کلوب بروژ بلژیک جزو اهداف میلان در پنجره نقل و انتقالات تابستانی است اما پیشنهادهای قبلی تیم ایتالیایی تا الان نتوانسته بود نظر سران باشگاه بروژ را جلب کند.

اکنون اما به نظر می‌رسد که موضع باشگاه بلژیکی تغییر کرده است چرا که این تیم برای اولین بازی‌اش در فصل جدید لیگ دسته اول بلژیک نام دکتلاره را در فهرست 21 نفره‌اش قرار نداده است. این در حالیست که دکتلاره نه مصدوم است نه دلیل خاص دیگری برای عدم حضور در این بازی دارد.

از این رو به نظر می‌رسد که جدیدترین پیشنهاد باشگاه میلان توانسته نظر باشگاه بروژ را برای فروش هافبک طراحش جلب کند، پیشنهادی که گفته می‌شود رقم آن 30 میلیون یورو به علاوه 2 میلیون یورو پاداش است. بروژ پیش از این بر موضع خود برای دریافت 35 میلیون یورو پافشاری می‌کرد اما اکنون شرایط تغییر کرده و این باشگاه قصد ندارد به خاطر 3 میلیون یورو مانع انتقال بازیکن 21 ساله‌اش به سن‌سیرو شود.

انتهای پیام/