شهرخبر

آنچلوتی: بارسلونا حریف قدرتمندی است

آنچلوتی: بارسلونا حریف قدرتمندی است

تهران – ایرنا - سرمربی ایتالیایی رئال‌مادرید پس از باخت این تیم مقابل بارسلونا، ‌گفت: بازی مقابل حریف قدرتمند را دوست داشتم.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ورزشی ایرنا، کارلو آنچلوتی پس از بازی ال‌کلاسیکو در نشست خبری حاضر شد و در آنالیز بازی، اظهار داشت: بازی خوب و جدی و بسیار نزدیکی داشتیم و تلاش کردیم که از چهره‌های جدید استفاده کنیم اما در کل بازی در مقابل یک حریف قدرتمند را دوست داشتم.

وی درباره بازیکنان رئال گفت: کمی در زمینه بازی‌سازی در عقب زمین مشکل داشتیم اما در دفاع خیلی خوب بودند زیرا وقتی کاسمیرو، کروس و مودریچ بازی می‌کنند کار آسان‌تر می‌شود. رودیگر هم در پست دفاع کناری خیلی خوب بود، هرچند می‌دانم که این پست او نیست اما خیلی باهوش است. می‌تواند در این پست بازی کند یا جایش را با آلابا عوض کند.

سرمربی رئال‌مادرید با تأکید بر اینکه ترکیب تیم بسته شده و بازیکنان زیادی داریم، یادآور شد: ترکیبی بهتر از فصل قبل و جدیت در تمرینات داریم. کریم بنزما هم قرار است مقابل تیم آمریکا ۴۵ دقیقه و در مقابل یوونتوس بیشتر بازی کند که آن بازی آزمونی برای سوپرجام خواهد بود. معتقدم هیچ‌کس در دنیا نمی‌تواند جای بنزما را پر کند.

آنچلوتی با اشاره به اینکه هازارد به زمان بیشتری نیاز دارد تا شرایطش بهتر شود، درباره آینده آسنسیو و سبایوس توضیح داد: بازیکنانی هستند که خوب کار می‌کنند و تصمیم در مورد آینده با خودشان است.

آسنسیو و سبایوس می‌توانند در تابستان امسال رئال‌مادرید را ترک کنند. قرارداد آنها سال آینده به پایان می‌رسد و تردیدها درباره آینده آنان بسیار است زیرا پیشنهادی برای تمدید نداشته‌اند.