شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#سوریه#دمشق#حماس#فلسطین

عصبانیت تروریست‌های سوری از عزم حماس برای از سرگیری روابط با دمشق

عصبانیت تروریست‌های سوری از عزم حماس برای از سرگیری روابط با دمشق

تروریست‌های سوریه علنا عصبانت خود را از عزم جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس برای از سرگیری روابط با دمشق ابراز داشته و از رهبران این جنبش خواستند تا از این اقدام صرف نظر کنند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های مخالف دولت سوریه به نقل از سازمانی که خود را "مجلس اسلامی سوریه" می‌نامد اعلام کردند، این مجلس اقدام حماس را در از سرگیری روابط با دولت سوریه تقبیح می‌کنند.

این مجلس در بیانیه خود که امروز شنبه منتشر شد، ضمن توصیف حماس به جنبش مورد حمایت ایران، اعلام کرد، تمام تلاش‌های انجام گرفته توسط برخی از رهبران این مجلس و شخصیت‌های مختلف اسلامی!! برای متقاعد کردن رهبران جنبش جهت عدم اجرای این تصمیم خطرناک با شکست موجه شده است و جنبش حماس به تدریج در حال عادی سازی روابط خود با دولت سوریه است.

این گروه تروریستی با انتقاد از این اقدام حماس اعتراف کرد، بزرگترین برنده بازگشت حماس به سوریه، دولت سوریه است زیرا، این اقدام می‌تواند حماس را هم به محور ایران، حزب الله، انصار الله و دیگر گروه‌های شبه نظامی فعال (محور مقاومت) الحاق کرده و بر حمایت دولت بشار اسد از مقاومت و پشتیبانی از فلسطین تاکید کند.

گفتنی است خبرگزاری رویترز ماه گذشته میلادی اعلام کرده بود جنبش حماس تصمیم قاطع خود را برای از سرگیری روابط با دولت سوریه گرفته است، این اقدام حماس 10 سال بعد از دور شدن رهبری آن از دمشق صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/*