شهرخبر

خرید خبرساز پرسپولیس؛ ستاره آماده تیم یحیی در بازی های تدارکاتی

اغراق نیست اگر سعید صادقی را ستاره بازی های تدارکاتی پیش فصل پرسپولیس بدانیم.

خرید خبرساز پرسپولیس؛ ستاره آماده تیم یحیی در بازی های تدارکاتی

خبرورزشی- آقای پاس گل لیگ برتر در فصل گذشته در دیدار تدارکاتی برابر نساجی مازندران نیز تا زمانی که در زمین بود گُل کاشت! هافبک و وینگر ساروی پرسپولیس در جدال با تیم استان خودش ( نساجی مازندران) هر کاری دلش خواست کرد.

صادقی به عنوان هافبک راست بازی را شروع کرد اما یحیی گل محمدی این اجازه را به او داده بود که جای خودش را به صورت مداوم با محمد عمری هافبک چپ پرسپولیس ( در غیاب مهدی ترابی مصدوم) عوض کند.

او یک پاس گل زیبا به مهدی عبدی داد و روی گل دوم پرسپولیس نیز نقش داشت و تا زمانی که در زمین بود، تیمش ۲ برصفر از نساجی مازندران پیش افتاد اما...

تعویض سعید صادقی ورق را به سود شاگردان حمید مطهری برگرداند. نساجی چی ها سوار بازی شده و با خیالی راحت تر جلو کشیده و از سمت چپ و راست با ارسال های خود موفق به گشودن دروازه پرسپولیس شدند.

به گواه کارشناسان وینگر تکنیکی گل گهر در فصل گذشته، ستاره بازیکن تیمش و حتی لیگ برتر بود و آمار ۷ گل و ۱۴ پاس گل را از خودش به ثبت رساند. او در تابستان سال گذشته مورد توجه تیم‌های مطرحی چون پرسپولیس و استقلال قرار داشت و حتی چند بار با استقلالی‌ها مذاکره کرد، اما در نهایت با پیشنهاد مالی بهتر از سوی گل گهری‌ها مواجه شد و در این تیم ماند.

حکایت تابستان امسال اما کمی فرق داشت. سعید صادقی در سال جام جهانی دوست داشت بیشتر دیده شود بلکه بتواند به همراه تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر سفر کند.برهمین اساس صادقی که قبلا شاگرد یحیی گل محمدی بوده در نهایت تصمیم گرفت پرسپولیسی شود.

تصمیمی که خشم هواداران استقلال علیه کادر مدیریتی این باشگاه را در پی داشت. کار به جایی رسید که برخی دست اندرکاران باشگاه استقلال برای کاهش این اعتراضات، سعید صادقی را یک بازیکن معمولی خواندند.

این درحالی است که سعید صادقی به گواه شاهدان، ستاره بازی های دوستانه و تدارکاتی پیش فصل تیم پرسپولیس بوده است.

 صادقی خیلی زود در ترکیب پرسپولیس جا افتاده و توانسته است در کنار میلاد سرلک، سروش رفیعی، مهدی ترابی و... خودش را نشان دهد.