شهرخبر

یوونتوس برمر را از چنگ اینتر درآورد

یوونتوس برمر را از چنگ اینتر درآورد

بانوی پیر با ارائه پیشنهادی بالاتر از آنچه اینتر برای خرید مدافع میانی برزیلی تورینو در نظر گرفته بود، توانست این بازیکن را از آن خود کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گلیسون برمر مدافع میانی تیم فوتبال تورینو در آستانه عقد قراردادی 50 میلیون یورویی با تیم فوتبال یوونتوس قرار گرفت.

این بازیکن برزیلی 25 ساله یکی از بهترین مدافعان فصل گذشته سری A بود و پیش‌بینی می‌شد که تابستان امسال به یکی از تیم‌های طراز اول اروپا ملحق شود. اگرچه بسیاری انتظار داشتند که او به اینتر که از مدت‌ها پیش نسبت به خریدش ابراز تمایل کرده بود ملحق شود اما این بازیکن به یوونتوس خواهد پیوست، چرا که بانوی پیر با ارائه پیشنهادی بالاتر از پیشنهاد نراتزوری توانست نظر باشگاه تورینو را جلب کند. یووه که بعد از فروش ماتیس دلیخت به بایرن مونیخ، یک مدافع میانی جدید نیاز داشت، به صورت ناگهانی با اینتر وارد رقابت برای خرید برمر شد و در نهایت با پیشنهادی مجموعاً به مبلغ 50 میلیون یورو که شامل 41 میلیون یورو رقم پایه و 9 میلیون یورو پاداش می‌شود توانست این بازیکن را به چنگ آورد. این در حالیست که آخرین پیشنهاد اینتر با احتساب ارزش بازیکنی که قراربود به تورینو بدهد، به 42.5 میلیون یورو می‌رسید.

به گزارش سایت توتومرکاتووب ایتالیا، انتظار می‌رود که برمر عصر امروز به تورین برگردد و تست پزشکی باشگاه یوونتوس را انجام دهد. به فرض نبود هیچ مشکلی در این فرآیند، او با بانوی پیر قراردادی 5 ساله خواهد بست.

خشم هواداران تورینو

انتقال برمر به یوونتوس حواشی هم داشته که مهمترین آن خشم هواداران تورینو از بابت تقویت شدن رقیب دیرینه همشهری است. یکی از عواملی که سبب می‌شد شانس یووه نسبت به اینتر برای خرید برمر کمتر به نظر برسد، همین موضوع رقابت دیرینه میان دو تیم شهر تورین بود و اظهارات مدیرورزشی اخیر تورینو درباره بی‌میل این باشگاه برای تقویت رقیب همشهری هم مزید برعلت شده بود تا اینتری‌ها خوشبین‌تر شوند. در نهایت اما بالا رفتن پیشنهاد بیانکونری همه معادلات را برهم زد. اگرچه تورینو از این معامله سود خوبی برد اما هواداران این تیم در فضای مجازی علیه رئیس باشگاه موضعگیری کرده‌اند.

با توجه به اینکه هواداران تورینو هنوز دو بازیکن سابق این تیم آلدو سرنا و فدریکو بازارتی را به خاطر پیوستن به یوونتوس هنوز نبخشیده‌اند، بسیار بعید است که در اولین حضور برمر در ورزشگاه المپیک تورین با پیراهن یوونتوس نیز استقبال گرمی از او به عمل آید.

انتهای پیام/