شهرخبر

آخرین درخواست اینتر از دیبالا قبل از عقدقرارداد با رُم

آخرین درخواست اینتر از دیبالا قبل از عقدقرارداد با رُم

یک رسانه ایتالیایی مدعی شده که باشگاه اینتر قبل از انعقاد قرارداد میان پائولو دیبالا و رُم، آخرین تلاش خود را برای جذب او انجام داده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا در خبری اختصاصی نوشت که باشگاه اینتر ساعاتی قبل از اینکه قرارداد پائولو دیبالا با باشگاه رم رسمی شود، با او تماسی داشته و خواسته که قبل از امضای قرارداد با جالوروسی چند روز دیگر هم به نراتزوری فرصت دهد تا راهی برای بردن او به جوزپه‌ مه‌آتزا پیدا کند.

تصور می‌شد ستاره آرژانتینی سابق یوونتوس در که پایان فصل گذشته قراردادش با این تیم به اتمام رسید و بازیکن آزاد شد، در نهایت از اینتر سردرخواهد آورد اما محدودیت‌های این باشگاه برای جذب مهاجم جدید با ترافیک موجود در خط حمله‌اش سبب شد روند انتقال دیبالا به جمع شاگردان سیمونه اینزاگی به بن‌بست برسد. در همین حال رم به توصیه سرمربی‌اش ژوزه مورینیو تلاش فراوانی برای خرید دیبالا انجام داد و در نهایت هم موفق به جذب او شد. اگرچه هنوز این جابجایی رسمی نشده اما رؤیت شدن بازیکن در کنار تیاگو پینتو مدیرورزشی باشگاه رم و اظهاراتش مبنی بر اینکه به قهرمان فصل گذشته لیگ کنفرانس اروپا خواهد پیوست، این اتفاق را قطعی کرده است.

با این حال نشریه گاتزتا دلواسپورت گزارش کرده است که باشگاه اینتر تا آخرین لحظه همچنان به خرید دیبالا امیدوار بوده است. در گزارش این نشریه آمده است که جوزپه ماروتا مدیراجرایی باشگاه اینتر چند ساعت قبل از قطعی شدن پیوستن دیبالا به رم، با او تماس گرفته و خواسته که چند روز دیگر به نراتزوری مهلت بدهد اما درخواستش در نهایت مورد موافقت بازیکن واقع نشده است.

دیبالا به زودی با تیم قرمزپوش پایتخت ایتالیا قرارداد خواهد بست و گفته می‌شود که او پیراهن شماره 10 این باشگاه را هم به تن خواهد کرد، پیراهنی که از زمان بازنشستگی فرانچسکو توتی بایگانی شده بود، البته این برخی منابع هم این موضوع را تکذیب کرده‌اند. در این باره عنوان شده که مورینیو به دلیل مسئولیتی که پوشیدن پیراهن توتی در بدو ورود روی دوش دیبالا می‌گذارد، وی را از پوشیدن آن منصرف کرده و این بازیکن قرار است پیراهن شماره 21 را به تن کند.

انتهای پیام/