شهرخبر

جراحی زیبایی لاغری قاتل زن جوان شد!

زنی جوان که از اضافه‌وزن رنج می‌برد، تصمیم به انجام عمل زیبایی گرفت اما گمان نمی‌کرد که این تصمیم به قیمت جانش تمام شود.

تلکس

به گزارش تازه‌نیوز، چند روز قبل به قاضی محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل پایتخت خبر رسید که زنی ۴۰ساله در یکی از کلینیک‌های خصوصی پایتخت جانش را از دست داده است. با انجام تحقیقات مشخص شد که او برای انجام عمل ساکشن به کلینیک رفته اما هنگام جراحی فوت شده است. به‌دنبال این حادثه خانواده این زن راهی دادسرای جنایی تهران شدند و از پزشک و تیم جراحی کلینیک شکایت کردند.

به نقل از همشهری، همسر این زن به بازپرس شعبه دوم گفت: همسرم مدت‌ها بود که اضافه وزن پیدا کرده و از چاقی رنج می‌برد. او حدود ۱۵کیلو اضافه وزن داشت و همین موجب شده بود دچار بیماری روحی شود. اگرچه سعی کرده بود با ورزش و رژیم‌درمانی، ‌لاغر کند اما نتوانست به وزن ایده‌آل برسد و به همین دلیل تصمیم گرفت زیر تیغ جراحی برود. وی ادامه داد: همسرم با جست‌و‌جو در اینستاگرام، پیج یک کلینیک خصوصی در یکی از محله‌های تهران را پیدا کرد که تبلیغات گسترده‌ای در زمینه کاهش وزن با عمل ساکشن و بدون بازگشت چاقی دوباره انجام داده بود.

همسرم با دیدن فیلم و عکس‌های افراد از قبل و بعد عمل وسوسه شد و درنهایت پس از چند جلسه ویزیت و انجام آزمایش‌های مختلف به کلینیک رفت تا تحت عمل جراحی ساکشن قرار بگیرد. همسر متوفی گفت: روز جراحی رسید و همسرم به اتاق عمل رفت. درحالی‌که پشت در اتاق منتظر بازگشت او بودم، متوجه تلخ‌ترین اتفاق زندگی‌ام شد. آن روز به جای آنکه همسرم از اتاق عمل خارج شود، ‌پزشکان و تیم جراحی درحالی‌که دستپاچه بودند از اتاق خارج می‌شدند و هرچه از آنها درباره وضعیت همسرم می‌پرسیدم جوابم را نمی‌دادند. تا اینکه پس از ساعتی پرس‌وجو درحالی‌که به‌شدت نگران بودم، به من گفتند که همسرم هنگام جراحی حالش بد شده و جان باخته است. شوکه شده بودم و باورم نمی‌شد. همسرم را به‌خاطر سهل‌انگاری پزشکان از دست داده‌ام و حالا من مانده‌ام با فرزندانم و داغ سنگین. من از مدیر کلینیک، تیم جراحی و پزشک معالج شکایت دارم. براساس این گزارش، با شکایت این مرد، پرونده‌ای در این‌باره تشکیل و در ادامه برای رسیدگی به دادسرای جرایم پزشکی فرستاده شد.